Autor: Biuro Prasowe

BEWA Oficjalnym Dostawcą Wody Źródlanej drużyny PGE GiEK Skra Bełchatów

Firma BEWA, będąca Oficjalnym Dostawcą Wody Źródlanej drużyny PGE GiEK Skry Bełchatów, zadba o odpowiedzenie nawodnienie zawodników bełchatowskiej drużyny w sezonie 2023/2024. To jeden z kluczowych aspektów dbania o zdrowie zawodników w czasie wysiłku fizycznego.

BEWA to, pochodzący z Ruszczyna, jeden z największych w Polsce producentów wody źródlanej, napojów oraz soków. Firma już od ponad 25 lat wydobywa wodę źródlaną na obszarze południowej części Niecki Łódzkiej, w gminie Kleszczów. Woda 5PLUS, będąca jednym z produktów firm BEWA, czerpana jest z jednej z najgłębszych studni w Polsce - z poziomu wodonośnego kredy górnej liczącego około 70 mln lat. Budowa terenu, z którego wydobywana jest woda sprawia, że charakteryzuje się ona pierwotną czystością mikrobiologiczną oraz stabilnym i naturalnym składem chemicznym.

Ujęcie wody oraz jakość wytworzonych produktów są stale monitorowane, co jest gwarantem spełniania wszystkich wymagań Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie wód mineralnych, naturalnych wód źródlanych i wód stołowych. W 2005 roku BEWA otrzymała certyfikat IFS, będący międzynarodowym standardem bezpieczeństwa żywności. Jego wprowadzenie oraz utrzymanie przez kolejne lata gwarantuje jakość i bezpieczeństwo produktów.  Co więcej, od 2010 roku BEWA działa w ramach standardów ISO 22 000, będących normą określającą wymagania wobec systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Firma BEWA dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w Polsce, a nowoczesny park maszynowy i stała kontrola jakości wody to jedne z jej największych atutów. 

Przed nami kolejny sezon współpracy między bełchatowską drużyną a firmą BEWA, będącą Oficjalnym Dostawcą Wody Źródlanej dla drużyny PGE GiEK Skry Bełchatów. Współpraca z BEWA pozwala nie tylko osiągać wspólne cele biznesowe, ale przede wszystkim dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu sportowca, będące jednym z kluczowych aspektów dbania o zdrowie zawodników.  

- Kontynuacja współpracy z firmą BEWA, to dowód zaufania ze strony naszego partnera biznesowego. Wiara w projekt, określone cele oraz transparentność w działaniu, to podstawa naszej współpracy. Wierzymy, że zbliżający się sezon przyniesie wiele pozytywnych chwil oraz siatkarskich emocji dla firmy BEWA, której pracownicy są wieloletnimi kibicami naszej drużyny. – powiedział Radosław Marzec, p.o. Prezesa Zarządu KPS Skra Bełchatów. – Wparcie firmy BEWA pozwala nam optymalizować organizację naszego Klubu, a przede wszystkim dbać o zdrowie zawodników, co jest kluczowym aspektem wpływającym na wyniki sportowe drużyny – dodał.

Więcej informacji o firmie BEWA, będącej Oficjalnym Dostawcą Wody Źródlanej drużyny PGE GiEK Skra Bełchatów znajdziecie na jej stronie internetowej.