Autor: PGE Skra

Bełchatowska Skra wprowadza Klub Biznesu

Bełchatowski klub po raz kolejny w ciekawy sposób wychodzi naprzeciw przedsiębiorstwom, które chciałyby włączyć się we wspieranie dziewięciokrotnego mistrza Polski, a tym samym realizować własne cele biznesowe. Służyć ma temu dedykowany projekt Klubu Biznesu, który niesie dla partnerów wiele korzyści.

Uczestnictwo w Klubie Biznesu Skry Bełchatów to integracja pomiędzy firmami, a podstawowym zadaniem Klubu jest doprowadzenie do efektu synergii oraz współpracy pomiędzy Klubowiczami.

- Nie jest to może innowacyjne działanie, bo klub biznesu to powszechna rzecz w świecie sportu. Nasza inicjatywa ma jednak przede wszystkim na celu zrzeszenie firm, które chcą nawiązać kontakty biznesowe z innymi przedsiębiorcami oraz osobami poruszającymi się w ich środowisku. Nasz plan jest taki, by w oparciu o markę PGE Skry podmioty mogły rozwijać swoją działalność gospodarczą i budować sieć swoich kontaktów przy sportowej atmosferze podczas widowisk organizowanych przez nasz klub - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Warto podkreślić, że projekt Klubu Biznesu Skry Bełchatów jest w pełni realizowany przez bełchatowski klub, a opiekę nad nim będzie sprawował pracownik pełniący funkcję koordynatora. Podstawowym elementem nowego projektu będą mecze, podczas których klubowicze we wspólnym gronie będą wspierać drużynę PGE Skry.

Każde przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na dołączenie do Klubu Biznesu Skry Bełchatów, może także liczyć na udział w cyklicznych spotkaniach biznesowych oraz innych spotkaniach okolicznościowych. Dużą korzyścią jest również możliwość prezentowania oferty handlowej oraz ekspozycja materiałów reklamowych przez Partnera podczas spotkań Klubu.

Klubowicze będą mieli również niepowtarzalną szansę udziału w spotkaniach z gośćmi specjalnymi, włącznie z wybranymi zawodnikami PGE Skry Bełchatów, innymi pracownikami klubu oraz sponsorami. Klub Biznesu Skry Bełchatów to również organizacja wyjazdów na mecze PlusLigi, wydarzenia z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski czy inne eventy dla Członków Klubu.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć w specjalnej zakładce “Klub Biznesu” na www.skra.pl.