Autor: Biuro prasowe

ANIA Holding zostaje z PGE Skrą Bełchatów

ANIA Holding - firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej - w sezonie 2022/2023 nadal będzie sponsorem drużyny PGE Skry Bełchatów.

ANIA Holding tworzą trzy dynamicznie rozwijające się spółki z sektora elektroenergetyki. Centrum Elektryczne ANIA to dystrybutor artykułów elektrotechnicznych z bogatą ofertą, rozbudowaną siecią polskich i zagranicznych partnerów oraz nowoczesną flotą umożliwiającą realizację dostaw na terenie Polski w 24 godziny. Firma produkcyjno-handlowa JB oferuje półwyroby i wyroby gotowe wykonane w oparciu o dokumentację własną lub klienta. Elektromarket to salon sprzedaży hurtowej oraz dla klienta biznesowego działający stacjonarnie w Wieluniu, a także prężnie rozwijająca się platforma zakupów online.

W ciągu ponad 30 lat działalności ANIA Holding przekształciła się z małej firmy rodzinnej w innowacyjne i wyznaczające trendy przedsiębiorstwo. Jednocześnie, ANIA Holding jest odpowiedzialnym pracodawcą oraz firmą zaangażowaną społecznie. Pod jej patronatem w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu funkcjonuje klasa o profilu technik-elektryk - firma m.in. zaopatrzyła uczniów w specjalistyczny sprzęt i wyposażyła nowoczesną pracownię. ANIA Holding regularnie pomaga lokalnym organizacjom charytatywnym, angażuje się w przygotowywanie Szlachetnej Paczki i licytacje w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od lat jest także sponsorem sportu - m.in. siatkarzy PGE Skry Bełchatów.

W sezonie 2022/2023 ANIA Holding nadal będzie Sponsorem PGE Skry Bełchatów. - Współpraca klubu z firmą ANIA Holding trwa ponad 20 lat. W tym czasie wspólnie cieszyliśmy się z sukcesów biznesowych naszego sponsora i razem świętowaliśmy sukcesy sportowe PGE Skry. Udało nam się wypracować relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i takich samych wartościach: wytrwałości, konsekwencji i systematycznej pracy. Bardzo się cieszę, że mimo trudnych realiów gospodarczych, w jakich wszyscy się teraz obracamy, ANIA Holding zostaje z nami na kolejny sezon - powiedział Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

- PGE Skra ma szczególne miejsce w moim sercu, a jak wspomniał prezes Piechocki, ANIA Holding należy do siatkarskiej rodziny klubu z Bełchatowa już od ponad 20 lat. Ten czas to kawał wspólnej historii, przemian oraz rozwoju zarówno drużyny, jak i naszego Holdingu, a wartości, które wspólnie reprezentujemy, pokazują naszą siłę. Jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracy i odrobinie szczęścia  PGE Skra Bełchatów zawalczy w tym sezonie o najwyższe, sportowe cele w PlusLidze oraz na arenie międzynarodowej - dodał Jacek Bogucki, prezes ANIA Holding.

Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na stronie https://aniaholding.pl/ oraz na jej profilu na Facebooku i LinkedIn.