Autor: Maciej Nowocień

Ania Holding kontynuuje wsparcie PGE Skry Bełchatów!

Ania Holding to jeden ze sponsorów, który jest z PGE Skrą od wielu lat. Nasza współpraca wcale się nie kończy, a firma postanowiła przedłużyć umowę o kolejny sezon.

Ania Holding tworzą cztery dynamicznie rozwijające się podmioty. Centrum Elektryczne „ANIA" to dystrybutor artykułów elektrotechnicznych. Atuty spółki to bogata oferta, doświadczona kadra i rozbudowana sieć polskich i zagranicznych partnerów. Firma Produkcyjno-Handlowa „JB" zajmuje się obróbką i przetwarzaniem kabli oraz przewodów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Specjalizuje się również w prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych. Inżynierowie z firmy „JB" zaprojektowali i wyprodukowali stację ładowania pojazdów elektrycznych EVCS JB. Elektromarket to salon sprzedaży detalicznej. Zapewnia klientom detalicznym i firmowym fachowe doradztwo i szybką obsługę. Energy II to spółka działająca w obszarze odnawialnych źródeł energii. Realizuje m.in. projekty budowy farm wiatrowych.

Tak rozbudowana firma wspiera PGE Skrę już od 15 lat, a teraz miło nam poinformować, że nasza współpraca będzie kontynuowana.

- Logotypy firmy pierwszy raz pojawiły się na koszulkach siatkarzy PGE Skry już w 2006 roku. Od tego momentu wiele się zmieniło: rozwinęliśmy naszą działalność w nowych sektorach, zaczęliśmy funkcjonować jako holding, obchodziliśmy kolejne jubileusze, a w tym roku już 30-lecie działalności. Jedno pozostaje jednak niezmienne: chcemy uczyć się od najlepszych i być dla nich wsparciem. Współpraca z PGE Skrą to dla nas nie tylko kibicowskie emocje, ale też możliwość obserwowania z bliska siatkarzy najwyższej światowej klasy. Od lat nas inspirują i są dla nas wzorem wytrwałości, konsekwencji w dążeniu do celu mimo przeciwności i harmonijnej współpracy. To cechy niezwykle ważne zarówno w sporcie, jak i w biznesie - mówi Jacek Bogucki prezes zarządu Ania Holding.

- Ania Holding jest sponsorem PGE Skry już od 15 lat, co oznacza, że była z nami na dobre i na złe. Pamięta największe sukcesy naszego klubu, na czele z mistrzostwami Polski, triumfami w Pucharach Polski czy przy sukcesach w Klubowych Mistrzostwach Świata czy Lidze Mistrzów. Myślę, że teraz to już coś więcej, niż tylko współpraca biznesowa. Właściciele i pracownicy Ania Holding wspierają nas nie tylko jako sponsor, ale są kibicami PGE Skry i to ogromna wartość dodana. Mam nadzieję, że kolejne sukcesy przed nami - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Po więcej szczegółów na temat zakresu działalności naszego sponsora zapraszamy na stronę www.aniaholding.pl.