Autor: Maciej Nowocień

Aleksandar Atanasijević: Wszystko dalej zależy od nas

- Musimy dawać z siebie więcej, bardziej walczyć, jeśli chcemy zdobyć ten brązowy medal. A chcemy bardzo - mówi Aleksandar Atanasijević, atakujący PGE Skry. 

Aluron CMC wygrał w trzecim meczu 3:0 i wygrywa w rywalizacji o brązowy medal z PGE Skrą 2:1. - Dzisiaj Zawiercie zagrało dużo lepiej, niż my. Jeśli prezentują swoją najlepszą siatkówkę, to można spodziewać się takich meczów. Ale to jest nasza wina. Musimy dawać z siebie więcej, bardziej walczyć, jeśli chcemy zdobyć ten brązowy medal. Nie będzie teraz łatwo. Mamy mecz na wyjeździe, ale w tym sezonie pokazaliśmy, że lepiej gramy poza naszą halą. Mam nadzieję, że wrócimy tutaj na piąty mecz o brąz, którego bardzo pragniemy - mówił po spotkaniu Aleksandar Atanasijević, atakujący PGE Skry.

Jeśli bełchatowianie wygrają w piątek w Zawierciu, decydująca batalia odbędzie się we wtorek w hali Energia. - Mam nadzieję, że wrócimy tutaj na piąty mecz. Damy z siebie maksa, żeby ponownie zagrać w hali Energia. Nie będzie łatwo, ale wszystko zależy od nas. Jeśli zagramy dobrze, nawet tak, jak momentami dzisiaj czy tak jak w drugim meczu, to możemy spodziewać się wygranej. Jeśli nie, to ten sezon będzie taki, jakiego nikt z nas by nie chciał - dodaje Atanasijević.