Autor: Maciej Nowocień

Aleksandar Atanasijević: To było ważne dla naszej pewności siebie

- Mamy czas na przygotowanie, zobaczymy kto będzie naszym przeciwnikiem i jestem przekonany, że w play-offach będziemy prezentować się bardzo dobrze - mówi Aleksandar Atanasijević, atakujący PGE Skry po zwycięstwie z GKS Katowice 3:1.

Bełchatowianie mają zapewnione trzecie miejsce w PlusLidze na koniec rundy zasadniczej. Mimo to, wciąż chcą wygrywać, co pokazał piątkowy mecz z GKS. - Chcieliśmy odnieść jeszcze jedno zwycięstwo, bo dla drużyny jest to zawsze ważne, dla naszej pewności siebie. Ostatnio ciężej pracowaliśmy, więc nie graliśmy na początku naszej optymalnej siatkówki. Pokonaliśmy GKS Katowice, bardzo dobry zespół, który w tym sezonie sprawił kilka niespodzianek. Zrobiliśmy to, co do nas należało - mówi Atanasijević.

Za półtora tygodnia PGE Skra rozpocznie walkę w play-off. - Mamy teraz trochę czasu, zdobyliśmy odpowiednią liczbę punktów w PlusLidze i zajmujemy trzecie miejsce. Powalczymy jeszcze o drugą lokatę, choć wiemy, że będzie to trudne. Mamy czas na przygotowanie, zobaczymy kto będzie naszym przeciwnikiem i jestem przekonany, że w play-offach będziemy prezentować się bardzo dobrze - kończy Atanasijević.