Autor: PGE Skra

Aleksandar Atanasijević: Kibice PGE Skry zawsze są z drużyną

Aleksandar Atanasijević rozegrał pierwszy oficjalny mecz w hali Energia po powrocie do Bełchatowa i już został najlepszym siatkarzem spotkania. Co powiedział po zwycięstwie z Indykpolem AZS Olsztyn 3:2?

Niewiele osób spodziewało się, że w tym spotkaniu będziemy mieli tie-break.
Aleksandar Atanasijević: - W tym sezonie w każdym meczu trzeba wyszarpać zwycięstwo, bo liga jest bardzo wyrównana. Wiedzieliśmy to przed rozgrywkami, ale też chociażby w ostatnim meczu Rzeszowa z Katowicami. Musimy walczyć w każdym spotkaniu, najważniejsze jest to, że wygrywamy. Trzeba się skupić na kolejnych meczach, bo każdy może być potem kluczowy.

Co się stało po tych dwóch setach?
- Wciąż nie jesteśmy zgrani, bo nie mieliśmy takiego komfortu treningów w pełnym składzie, jak inne drużyny. Nie jesteśmy jeszcze w najlepszej formie, szukamy swojej gry, zarówno przy wystawie, jak i serwisie. Mam nadzieję, że będziemy grali coraz lepiej i wierzę w tę drużynę.

Kibice dali dziś z siebie wszystko.
- To była dla nas wielka motywacja zagrać przed własną publicznością, która zawsze jest z drużyną. To najważniejsze. Mam nadzieję, że kibice znów przyjdą do hali na następne spotkanie i będą nas wspierać jak w niedzielnym meczu.