Autor: Maciej Nowocień

Akredytacje na mecze PGE Skry w Pucharze CEV z OK Mladost Brcko

Przedstawicieli mediów zapraszamy do składania wniosków o akredytacje na najbliższe mecze PGE Skry w Pucharze CEV. Bełchatowianie 16 i 18 listopada w hali Energia zagrają z bośniackim OK Mladost Brcko (oba mecze rozpoczną się o godz. 18).

Wnioski o akredytacje można składać tradycyjnie w naszym wirtualnym biurze prasowym w serwisie Accredito.com. Proces rozpoczął się we wtorek i zakończy 15 listopada o godz. 12. Termin składania wniosków jest NIEPRZEKRACZALNY.

Jednocześnie informujemy, że stałe akredytacje wydane na mecze PlusLigi nie będą obowiązywały podczas Pucharu CEV. Wydane identyfikatory przed wtorkowym spotkaniem z OK Mladost Brcko będą ważne także podczas rewanżowego, czwartkowego meczu.

Przypomnijmy, że Biuro Prasowe PGE Skry przyznaje akredytacje jedynie profesjonalnym dziennikarzom, fotoreporterom i przedstawicielom mediów. Decyzja o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku jest ostateczna, a klub zachowuje sobie prawo do odmowy akredytacji bez podania przyczyny.

Akredytowani dziennikarze swoje identyfikatory będą mogli odebrać w 16 lub 18 listopada na ok. 90 minut przed meczem w biurze zawodów. Odbiór akredytacji oznacza akceptację regulaminu pracy mediów w sezonie 2021/2022, który znajduje się TUTAJ.