Autor: PGE Skra

AGRO LIEDMANN nowym sponsorem PGE Skry

Grono firm, które w przyszłym sezonie będzie wspierało PGE Skrę znów się powiększyło. Tym razem sponsorem bełchatowskiego klubu została firma AGRO LIEDMANN, której prezes po prostu... zakochał się w siatkówce.

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Tomasz Liedmann, prezes zarządu firmy AGRO LIEDMANN, otrzymał specjalny “kontrakt kibica” PGE Skry. Podpisując go, zadeklarował się wspierać nasz klub we wszystkich meczach. Prezes AGRO LIEDMANN zrobił jednak krok więcej i zdecydował o oficjalnym wsparciu PGE Skry jako sponsor.

- Bardzo się cieszę, że podpisaliśmy umowę i chciałbym podziękować PGE Skrze za zaproszenie, bo rozpoczęcie naszej współpracy to efekt pracy klubu ze mną przez cały miniony sezon. Fajnie to się zaczęło, bo zostałem zaproszony na trybuny hali Energia, żeby zobaczyć, jak to wygląda na żywo, również z punktu widzenia marketingowego. Chcieliśmy zobaczyć czy to się wpisze w nasze potrzeby. To był naprawdę kawał dobrej roboty PGE Skry, czego skutkiem jest właśnie podpisanie umowy. Dla nas jako producenta nawozów marketing sportowy będzie nową formą promocji. Postanowiliśmy postawić na tak uznaną markę, jaką jest PGE Skra Bełchatów i mam nadzieję, że wspólny pomysł promowania się naszych marek przyniesie zamierzony efekt marketingowy i sprzedażowy naszej firmy. Liczę też na to, że nasz wkład pomoże osiągnąć bardzo dobre wyniki i dołączenie naszej firmy do grona sponsorów PGE Skry spowoduje, że mistrzostwo Polski wróci do Bełchatowa - powiedział Tomasz Liedmann.

- To dla nas duża sprawa, bo wiemy, jak bardzo trudno jest teraz na rynku sponsorskim. Po kluczowej dla nas sprawie, czyli przedłużeniu umowy z Polską Grupą Energetyczną o trzy lata, miło mi powitać w gronie sponsorów również firmę AGRO LIEDMANN. Przez ostatni rok pan Tomasz poznawał nasz klub od środka i cieszę się, że dziś mamy do zakomunikowania tak ważną informację, że pomyślnie sfinalizowaliśmy negocjacje - dodał Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Trener PGE Skry Michał Mieszko Gogol podkreślił, że nowy sponsor oznacza stabilizację finansową w klubie.

- Cieszymy się bardzo, że mamy nowego sponsora w klubie. Jest to dla nas bardzo duży komfort w codziennej pracy, bo nie musimy się martwić o zaplecze finansowe klubu. Jak pokazują teraz realia naszej ligi, nawiązując chociażby do poprzedniego sezonu, nie jest to takie oczywiste, jak się wszystkim wydaje. Również ja mam kilka takich historii, o których raczej nie chciałbym wspominać. Dlatego tym bardziej cieszę się, że PGE Skra to stabilny klub i przed nami świetlana przyszłość - mówił szkoleniowiec bełchatowskiego klubu.

W podobnym tonie wypowiedział się Mariusz Wlazły, kapitan drużyny, który z PGE Skrą przez ostatnie 15 sezonów święcił wszystkie największe sukcesy.

- Przede wszystkim chciałbym pogratulować obu prezesom podpisania umowy. Pod kątem sportowca jest to pewna stabilizacja, bo możemy spokojnie pracować, a nasze głowy są tylko i wyłącznie skierowane na siatkówkę. Nie myślimy o tym, co będzie po treningu, czy klub jest stabilny finansowo, bo wiemy, że dzięki sponsorom tak jest. Dla nas jest to bardzo istotne i od strony zawodników bardzo dziękujemy za wsparcie - mówił Wlazły.

AGRO LIEDMANN to nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się polska firma w branży produkcji nawozów mineralnych. Silna pozycja rynkowa oraz solidne fundamenty finansowe gwarantują skuteczną realizację strategii rozwoju przedsiębiorstwa, jednocześnie zapewniając nam pozycję największego polskiego producenta w segmencie granulowanych nawozów wapniowych. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.liedmann.pl.