Autor: PGE Skra

10% rabatu na zakupy w Olimp Sport z kodem "SKRA"

Marka Olimp Sport Nutrition - oficjalny dostawca suplementów diety dla zespołu PGE Skry Bełchatów - przygotowała specjalną promocję dla żółto-czarnych kibiców. Kod promocyjny "SKRA" uprawnia do otrzymania rabatu 10% na zakupy w sklepie internetowym Olimp.

Marka Olimp Sport Nutrition od ponad 30 lat wyznacza trendy w sportowej suplementacji. Bogata oferta zawiera ponad 200 wysokiej jakości produktów dla profesjonalnych sportowców oraz miłośników aktywnego stylu życia.

Z suplementów diety i odżywek marki Olimp Sport Nutrition korzysta wielu profesjonalnych sportowców, w tym mistrzów świata i Europy oraz osoby aktywne fizycznie. W bogatym portfolio marki znajdują się produkty skierowane do zawodników różnych dyscyplin, począwszy od sportów siłowych, przez fitness, sporty walki aż po dyscypliny wytrzymałościowe. Odżywki białkowe, kreatyny, aminokwasy, węglowodany, witaminy i minerały to tylko niektóre z oferowanych produktów dostępnych w ponad 100 krajach na całym świecie.

W sezonie 2022/2023 marka Olimp Sport Nutrition jest oficjalnym dostawcą suplementów diety dla zespołu PGE Skry Bełchatów i przy tej okazji przygotowała dla żółto-czarnych kibiców specjalną promocję. Korzystając z oferty sklepu internetowego Olimp - https://olimpstore.pl/ - wystarczy wpisać kod promocyjny "SKRA", a zakupy można zrobić 10% taniej.

Zachęcamy kibiców do skorzystania z oferty partnera klubu i zaglądania na jego profil na Facebooku, gdzie znaleźć można aktualne informacje o promocjach i liczne ciekawostki.