Autor: PGE Skra

"Merry Christmas Everyone" w wykonaniu siatkarzy PGE Skry!

To już tradycja, że siatkarze PGE Skry na święta Bożego Narodzenia przygotowują swoją aranżację kolędy lub piosenki świątecznej. W tym roku padło na "Merry Christmas Everyone", a ocenę wykonania pozostawiamy naszym kibicom ;-)

Rok temu śpiewaliśmy "Gore gwiazda Jezusowi", co było sporym wyzwaniem dla zagranicznych siatkarzy i trenerów PGE Skry. W tym roku ułatwiliśmy im zdanie - zdecydowaliśmy się na doskonale znaną piosenkę "Merry Christmas Everyone" w wykonaniu Shakin' Stevensa. Dla siatkarzy również nie była to nowość, więc mogli wczuć się w swoje niecodzienne role.

I znów było dużo śmiechu i zabawy, ale zawodnicy wzięli sobie projekt do serca. Doskonale wiedzieli, jak bardzo kibice czekają na tradycyjną piosenkę świąteczną PGE Skry i... nie zawiedli. Wielu fanów żałowało odejścia Michała Winiarskiego, który doskonale czuje się jako piosenkarz, ale trzeba przyznać, że nowi w zespole trener Michał Mieszko Gogol czy środkowy Norbert Huber również dają radę. A Kuba Kochanowski i Kamil Droszyński na saksofonie? Klasa... ;-)

Ocenę pozostawiamy Wam - na święta życzymy wiele uśmiechu - tyle, ile podczas oglądania i słuchania naszej tegorocznej piosenki. Wesołych Świąt!