Autor: PGE Skra

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (WYNIKI I TURY)

Miło jest nam ogłosić zwycięzców pierwszej tury konkursu „Gdzie ja, tam PGE Skra”! Oprócz trzech pierwszych miejsc, tradycyjnie przyznaliśmy kilka wyróżnień.

W lipcu bełchatowski klub wspólnie z Wami odwiedził chyba całą Europę! Nie brakowało zdjęć z wielu miejscowości we Włoszech, Chorwacji, Grecji i Hiszpanii. Zwiedzaliście również najdalsze zakątki Polski - zarówno te górskie, jak i morskie. Cieszymy się, że gdzie byliście na wakacjach, tam był z Wami ukochany klub! Czas na ogłoszenie wyników I tury!

I miejsce - Kacper Kuśmierek - oryginalna meczowa koszulka PGE Skry

II miejsce - Maciej Bobryk – koszulka-replika PGE Skry

III miejsce - Mikołaj Pawlicki  – piłka z autografami drużyny PGE Skry

Wyróżnione zdjęcia:

Weronika Kopeć - klubowe gadżety

Jessica Dawidko - klubowe gadżety

To już ósma edycja naszej zabawy, a druga tura konkursu trwa od 1 do 31 sierpnia.

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy trójkę zwycięzców – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych i oryginalnych fotografii. Dla kibiców, którzy najbardziej nas zaskoczą, przygotowaliśmy pamiątki naszego klubu, identyczne jak w pierwszej turze zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie z wakacji na adres mailowy konkurs@skra.pl. Pokażcie, że nawet podczas letniego wypoczynku nie zapominacie o PGE Skrze! Do fotki dodajcie krótki opis, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Nie zapomnijcie, by spełnić warunki formalne opisane w regulaminie.

W wiadomości, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji
i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia
i miejscowości na stronie internetowej KPS Skra Bełchatów S.A. oraz w mediach społecznościowych Klubu. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych KPS Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.

3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam i PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.

4. Oświadczam, że zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane
w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.