Autor: PGE Skra

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (3)

Znów mamy piękną pogodę, więc możecie swobodnie wypoczywać podczas przerwy wakacyjnej. Nas cieszy to, że bawicie się razem z PGE Skrą i przesyłacie nam kolejne zdjęcia w ramach konkursu "Gdzie ja, tam PGE Skra!".

Już chyba doskonale wiecie, że w każde wakacje organizujemy konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra!", w którym możecie pochwalić się nie tylko widokami z ciekawych miejsc urlopowych, ale również miłością do PGE Skry. Prawdziwy kibic zawsze zabiera klubowe gadżety, nawet na wakacje, a tak robicie również Wy. Przez kolejne dni otrzymaliśmy wiele świetnych zdjęć, które publikujemy poniżej.

Byliście m.in. w Kamena Voura, na greckich Meteorach, w hiszpańskim Lloret de Mar, a także w polskich miejscowościach - Krzemieniewie czy Pobierowie. Aż zazdrościmy Wam wypoczynku, bo zdjęcia, które przesłaliście, są świetne!

Czekamy na Wasze kolejne zdjęcia z klubowymi gadżetami, które pokażą jak bardzo kochacie PGE Skrę. Możecie je wysyłać na konkurs@skra.pl z dopiskiem, gdzie fotka została zrobiona. Nie zapominajcie jednak o wszystkich regulaminach - tylko wtedy Wasze zgłoszenie jest ważne! Pamiętajcie, że powoli kończy się pierwszy miesiąc konkursu!

Przypominamy, że nagrodą główną jest oryginalna meczowa koszulka PGE Skry z minionego sezonu, za drugie miejsce koszulka-replika, a za trzecie piłka z autografami naszych zawodników.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba spełnić warunki formalne opisane w regulaminie. W wiadomości, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacjii przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia
i miejscowości na stronie internetowej KPS Skra Bełchatów S.A. oraz w mediach społecznościowych Klubu. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych KPS Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.

3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam i PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.

4. Oświadczam, że zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl. Konkurs będzie się odbywać w dwóch turach. Pierwsza odsłona potrwa do 31 lipca, do godz. 23.59, a druga - od 1 do 31 sierpnia.

Liczymy na to, że jak co roku, otrzymamy od Was dziesiątki znakomitych zdjęć. W dotychczasowych edycjach mieliśmy już ujęcia znad morza, z gór, z... dna basenu, ale również domowych podwórek, lotnisk i innych ciekawych miejsc. Liczy się Wasza kreatywność!

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.
{gallery}artykuly/gdzieja3{/gallery}