Autor: Maciej Nowocień

“Gdzie ja, tam PGE Skra” IX (WYNIKI II TURY)

Przyszedł wrzesień, więc to niestety koniec naszej tradycyjnej zabawy “Gdzie ja, tam PGE Skra”. Może ktoś jeszcze z Was wybiera się na urlop, ale… nagrody zostały już rozdane!

Mamy nadzieję, że upominki za lipcową turę już do Was doszły. W sierpniu otrzymaliśmy również wiele Waszych pięknych wakacyjnych zdjęć i widzieliśmy, że doskonale się bawiliście. Dla nas ważny jest fakt, że nie zapomnieliście o swoim przywiązaniu do PGE Skry i zabraliście na ciepły wypoczynek żółto-czarne gadżety!

Znamy już zwycięzców. Dwa karnety na mecze PGE Skry, czyli pierwsza nagroda, trafi do Sławka Dybowskiego, który przesłał nam zdjęcie z Edynburga! W stolicy Szkocji nasz kibic podróżował rowerem, a na sobie miał trykot PGE Skry. “Volleyball, cycling, Edinburgh. Nothing else really needed to feel happy at the moment” - napisał Sławek. Gratulujemy!

Drugie miejsce zajął użytkownik Kyrgyz Twins Adventures, który zrobił zdjęcie w koszulce PGE Skry w Kirgistanie! Piękne góry, świetna pogoda, żółto-czarne barwy… Nic więcej nie potrzeba! Gratulujemy! Nagrodą są cztery wejściówki na dwa wybrane spotkania PGE Skry Bełchatów w ramach rozgrywek PlusLigi w sezonie 2021/2022 i klubowa walizka!

Cztery bilety na dwa wybrane mecze PGE Skry oraz klubowe gadżety za trzecie miejsce trafią do Kingi Barabąs-Mirowskiej, która swój urlop spędziła na greckiej firmie Korfu. Dzielnie towarzyszyła jej torba PGE Skry, za co jesteśmy wdzięczni!

Świetnych zdjęć było wiele, dlatego postanowiliśmy przyznać także cztery wyróżnienia, a klubowe gadżety trafią do użytkowników @marek.budzik.58, @pluskotakasia, @dzordz100 oraz Natalii Sawickiej.

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej poprzez kanał społecznościowy, w którym opublikowane zostało zdjęcie! Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za Waszą aktywność! Widzimy się w hali Energia!

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.