Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

„To była piękna historia”. W hali Energia podziękowano Konradowi Piechockiemu

Podczas środowego meczu półfinału Pucharu CEV w hali Energia kibice, zawodnicy, sztab, sponsorzy i pracownicy klubu podziękowali odchodzącemu prezesowi KPS Skra Bełchatów Konradowi Piechockiemu.

Konrad Piechocki dołączył do klubu w 1998. Najpierw pracował jako menedżer, później wiceprezes zarządu, a od 2008 r. – prezes zarządu. W tym czasie w Bełchatowie świętowano zdobycie 32 różnych medali i trofeów, w tym 9 mistrzostw Polski, 7 Pucharów Polski i 4 medali Ligi Mistrzów. Przez lata Konrad Piechocki budował drużyny, które dominowały w polskiej siatkówce i z sukcesami reprezentowały nasz kraj na arenie międzynarodowej.

W trakcie meczu za pracę na rzecz KPS Skra Bełchatów prezesowi Konradowi Piechockiemu dziękowali kibice, sztab i zawodnicy, pracownicy klubu oraz przedstawiciele sponsorów. W środę w hali Energia nie zabrakło wzruszających momentów. Na telebimie i w klubowych social mediach opublikowany został specjalny film, przypominający największe sukcesy osiągnięte za czasów pracy Konrada Piechockiego. Okolicznościowy transparent przygotowali kibice. Podziękowania i prezenty odchodzącemu prezesowi wręczyli przedstawiciele drużyny i sztabu, a także pracownicy klubu, którzy podczas meczu mieli na sobie specjalne koszulki.

To była piękna historia, przez 24 lata zdobyliśmy 32 medale, w tym dziewięć złotych. Nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc mnóstwa ludzi, za co wszystkim bardzo dziękuję – mówił Konrad Piechocki.

Kolejna część uroczystości miała miejsce po meczu. Wykonano wówczas pamiątkowe zdjęcie prezesa z zawodnikami, sztabem i kibicami, a kolejne podziękowania składali przyjaciele i sponsorzy, a także przedstawiciele Klubu Kibica.