Autor: Maciej Nowocień

ŻWIR-TRANS Zduńska Wola pozostaje z PGE Skrą Bełchatów!

Miło nam poinformować, że firma ŻWIR-TRANS Zduńska Wola pozostanie sponsorem PGE Skry w przyszłym sezonie. To bardzo ważne wsparcie dla naszego klubu.

ŻWIR-TRANS Zduńska Wola wspiera PGE Skrę od poprzedniego sezonu PlusLigi, który był wyjątkowy. Mimo pandemii i faktu, że kibice nie mogli śledzić poczynań bełchatowian w halach całej Polski, firma ze Zduńskiej Woli postanowiła dołączyć do grona sponsorów i pomóc klubowi odnosić sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Współpraca rozpoczęła się przy okazji organizacji meczu towarzyskiego PGE Skry z Cerradem Enea Czarni Radom w Zduńskiej Woli, czyli mieście, gdzie ŻWIR-TRANS ma swoją siedzibę. To było ważne spotkanie dla bełchatowian, ponieważ mieli okazję wyjścia na boisko po kilku miesiącach przerwy. Warto dodać, że był to pierwszy mecz towarzyski zorganizowany po lockdownie spowodowanym pandemią.

Niemal tradycją jest, że przy okazji dołączenia do grona sponsorów PGE Skry przedsiębiorcy na dobre połykają siatkarskiego bakcyla. Tak było również w przypadku ŻWIR-TRANS Zduńska Wola. Firma postanowiła przedłużyć umowę sponsorską o kolejny sezon.

- Siatkówka stała się dla nas bardzo ważna. Widzieliśmy, jak siatkarze i sztab PGE Skry przez cały sezon dawali z siebie wszystko, by wywalczyć dziesiąte mistrzostwo Polski i zaistnieć w Lidze Mistrzów. Co prawda przez różne okoliczności medalu nie było, ale nie zawsze sukces jest najważniejszy. Widzieliśmy, że klub zrobił wszystko, co mógł, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć naszą umowę i w przyszłym roku również będziemy wspierać PGE Skrę - mówi Błażej Gierczyński, prezes firmy ŻWIR-TRANS Zduńska Wola.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą ŻWIR-TRANS Zduńska Wola. Czuliśmy to wsparcie przez cały trudny sezon. Cieszę się, że to firma z regionu łódzkiego zdecydowała się nam pomóc i to w znacznym wymiarze. Robiliśmy wszystko, by spełnić oczekiwania naszego sponsora i, jak widać, z zadania się wywiązaliśmy. To zaowocowało przedłużeniem umowy, za co jestem wdzięczny. Do zobaczenia w przyszłym sezonie - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Przypomnijmy, że ŻWIR-TRANS Zduńska Wola prowadzi działalność w zakresie produkcji betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych. Usługi firmy, świadczone przez pierwsze jej lata, dotyczyły tylko wydobycia i sprzedaży piasku oraz pospółki. Firma rozwinęła do takiego stopnia, że zajmuje się zarówno wytwórnią betonu towarowego i prefabrykatów, takich jak bloczki betonowe, płyty drogowe, elementy muru oporowego jak również usługami transportowymi w szerokim zakresie w swojej branży.

Więcej o firmie ŻWIR-TRANS Zduńska Wola przeczytasz na www.zwirtrans.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.