Autor: Biuro prasowe

ŻWIR-TRANS gra z PGE Skrą Bełchatów w sezonie 2022/2023

Firma ŻWIR-TRANS - producent betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych z wieloletnim doświadczeniem - pozostała sponsorem oficjalnym PGE Skry Bełchatów w sezonie 2022/2023.

Firma ŻWIR-TRANS prowadzi działalność w zakresie produkcji betonu oraz kruszyw drogowych i budowlanych. Początkowo jej oferta obejmowała tylko wydobycie i sprzedaż piasku oraz pospółki, ale obecnie zajmuje się zarówno produkcją betonu towarowego i prefabrykatów, takich jak bloczki betonowe, płyty drogowe oraz elementy muru oporowego, jak i usługami transportowymi w swojej branży. Firma szybko i sprawnie realizuje zamówienia dla inwestorów prowadzących budowy zarówno w centrum kraju, jak i w innych regionach Polski. Główną cechą działalności firmy jest doskonała organizacja pracy i wykonawstwo - od wydobycia i obróbki kopalin, poprzez przetwórstwo surowców w beton i innowacyjne materiały budowlane, aż po ich bezpieczny transport.

Współpraca klubu z firmą ŻWIR-TRANS rozpoczęła się przy okazji zorganizowanego w sierpniu 2020 r. w Zduńskiej Woli meczu sparingowego między PGE Skrą a Cerradem ENEĄ Czarnymi Radom. Już kilka tygodni później firma podpisała z klubem z Bełchatowa umowę sponsorską, która została przedłużona w kolejnych sezonach i przybiera coraz to nowe formy. W październiku 2022 r. ŻWIR-TRANS był sponsorem meczu PGE Skry z Treflem Gdańsk, przygotowując dodatkowe atrakcje dla kibiców i fundując upominek dla najlepszego zawodnika spotkania. Przez cały sezon 2022/2023 firma wspiera PGE Skrę jako sponsor oficjalny.

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy kolejny rok wspierać drużynę z Bełchatowa. Naszą współpracę łączy zamiłowanie do sportu i krzewienia zdrowego trybu życia. Skrze życzmy powodzenia i samych sukcesów, a kibicom wielu emocji i satysfakcji z dopingowania naszej drużyny - powiedział Błażej Gierczyński, prezes ŻWIR-TRANS sp. z o.o.

- ŻWIR-TRANS to firma silnie związana z regionem, ale jednocześnie o ogólnopolskiej skali działania, podobnie jak PGE Skra, która jest marką doskonale rozpoznawalną w całym kraju. Cieszę się, że nasza współpraca jest dla firmy ŻWIR-TRANS satysfakcjonująca i nadal możemy liczyć na jej wsparcie. To ważne, by mieć przy sobie tak sprawdzonych, godnych zaufania sponsorów - dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji o firmie ŻWIR-TRANS znaleźć można na jej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.