Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Świętujemy wicemistrzostwo świata! Karnety na nowy sezon 15% taniej

W niedzielę reprezentacja Polski - z trzema zawodnikami PGE Skry w składzie - zdobyła srebrny medal siatkarskich mistrzostw świata. Świętując ten sukces klub przygotował dla kibiców wyjątkową ofertę - we wtorek 13 września do godz. 23:59 karnety na mecze PGE Skry w nowym sezonie kupić będzie można 15% taniej! #BezWasNieGramy!

Reprezentacja Polski wywalczyła w minioną niedzielę trzeci z rzędu medal na mistrzostwach świata. Choć w wielkim finale biało-czerwoni ulegli 1:3 Włochom, to jednak zapisali się w historii całego polskiego sportu. Nie można również zapomnieć o fanach siatkówki, którzy przez cały mundial gorąco wspierali siatkarzy na żywo w halach w Katowicach i Gliwicach oraz sprzed telewizorów z każdego zakątka Polski.

Dla najlepszych kibiców na świecie przygotowaliśmy więc prezent z okazji wywalczenia przez reprezentację z trzema zawodnikami PGE Skry w składzie wicemistrzostwa świata. Do wtorku 13 września do godz. 23:59 karnety na mecze PGE Skry w nowym sezonie kupić będzie można 15% taniej - we wtorek sprzedaż prowadzona jest poprzez stronę https://bilety.skra.pl, a także stacjonarnie w Sklepie Kibica w hali Energia (od 8:00 do 14:00) oraz w Galerii Olimpia w Bełchatowie (od 14:30 do 18:00).

Przypominamy, że w nowym sezonie posiadacze karnetów na mecze PGE Skry mogą liczyć na szereg wyjątkowych korzyści przygotowanych tylko dla nich. I tak karnetowicze będą mogli robić zakupy w Sklepie Kibica z dodatkową zniżką, zostanie dla nich zorganizowany specjalny event, a na koniec sezonu czekać ich będzie wyjątkowa niespodzianka!

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Kup karnet na sezon 2022/2023 i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!