Autor: Tomasz Koprowski

 Przekaż 1% podatku na EKS Skra Bełchatów!

 

Szanowni Państwo,jesteśmy w trakcie corocznego okresu rozliczenia podatkowego. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie działalności naszego klubu i przekazanie 1% podatku na Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów. 

Obecnie obejmujemy szkoleniem młodzież w dwóch sekcjach – piłki siatkowej (sześć grup treningowych) i pływackiej (sześć grup treningowych). Szkoleniem objęte są dzieci od 6 do 18 roku życia. Zajęcia prowadzimy na terenie miasta Bełchatów, a nasi trenerzy oraz instruktorzy stanowią wykwalifikowaną kadrę. Są to w większości nauczyciele wychowania fizycznego, bądź osoby, które ukończyły profesjonalne kursy i zajęcia. 

Naszym celem jest prowadzenie statutowej działalności społeczno-użytecznej w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rzecz swoich członków i ogółu społeczności Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego. Podejmujemy liczne działania, wśród których są udziały w turniejach sportowych, organizowanie imprez sportowych oraz udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez związki okręgowe. Dzięki pozyskanym środkom dalej będziemy mogli szkolić młodych zawodników, zapewnić im odpowiedni strój i sprzęt sportowy.

Pragniemy, aby wszyscy nasi zawodnicy mieli dogodne warunki do zdobywania jak najlepszych wyników w sporcie. Wy również możecie nam w tym pomóc przekazując procent swojego podatku. Aby to uczynić, należy w zeznaniu podatkowym w polu KRS wpisać numer  0000639069 z dopiskiem na cel szczegółowy Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów. Liczymy, że zechcą Państwo dołączyć do grona osób i instytucji, które przekażą swój 1% podatku dochodowego i zechcą wesprzeć nas w naszych działaniach.

Z góry dziękujemy!