PlusLiga - PGE GiEK Skra Bełchatów - www
Sezon
2023/2024
2023/2024
Kolejka 1
piątek,
20 października
17:30
Kolejka 1
PSG Stal Nysa
0:3
Jastrzębski Węgiel
19:25 | 28:30 | 22:25
piątek,
20 października
20:30
Kolejka 1
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
Enea Czarni Radom
26:24 | 25:17 | 25:19
sobota,
21 października
14:45
Kolejka 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:19 | 22:25 | 25:20
sobota,
21 października
17:30
Kolejka 1
KGHM Cuprum Lubin
3:0
Barkom Każany Lwów
37:35 | 25:20 | 25:17
sobota,
21 października
20:30
Kolejka 1
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Aluron CMC Warta Zawiercie
23:25 | 27:25 | 26:24 | 27:25
niedziela,
22 października
14:45
Kolejka 1
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Projekt Warszawa
25:21 | 19:25 | 19:25 | 17:25
niedziela,
22 października
20:30
Kolejka 1
GKS Katowice
0:3
Trefl Gdańsk
22:25 | 20:25 | 18:25
poniedziałek,
23 października
17:30
Kolejka 1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
23:25 | 19:25 | 25:20 | 16:25
Kolejka 2
wtorek,
24 października
16:00
Kolejka 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:2
KGHM Cuprum Lubin
23:25 | 25:27 | 29:27 | 25:16 | 15:10
wtorek,
24 października
18:30
Kolejka 2
Jastrzębski Węgiel
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
25:27 | 25:20 | 25:17 | 25:12
wtorek,
24 października
21:00
Kolejka 2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2
PSG Stal Nysa
23:25 | 21:25 | 25:21 | 25:22 | 24:22
środa,
25 października
16:00
Kolejka 2
Enea Czarni Radom
1:3
Trefl Gdańsk
37:39 | 22:25 | 25:22 | 20:25
środa,
25 października
21:00
Kolejka 2
Projekt Warszawa
3:0
GKS Katowice
25:18 | 25:22 | 26:24
czwartek,
26 października
16:00
Kolejka 2
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 19:25 | 21:25
czwartek,
26 października
18:30
Kolejka 2
BOGDANKA LUK Lublin
2:3
Barkom Każany Lwów
21:25 | 32:30 | 25:15 | 22:25 | 13:15
czwartek,
09 listopada
20:30
Kolejka 2
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:22 | 25:14
Kolejka 3
piątek,
27 października
20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:21 | 25:18 | 21:25 | 14:16
sobota,
28 października
14:45
Kolejka 3
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:25 | 21:25 | 24:26
sobota,
28 października
17:30
Kolejka 3
Enea Czarni Radom
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 21:25 | 21:25
sobota,
28 października
20:30
Kolejka 3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Jastrzębski Węgiel
15:25 | 20:25 | 21:25
niedziela,
29 października
14:45
Kolejka 3
Asseco Resovia Rzeszów
3:2
Aluron CMC Warta Zawiercie
19:25 | 19:25 | 34:32 | 25:18 | 15:10
niedziela,
29 października
17:30
Kolejka 3
Barkom Każany Lwów
0:3
Trefl Gdańsk
22:25 | 22:25 | 20:25
niedziela,
29 października
20:30
Kolejka 3
KGHM Cuprum Lubin
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
25:14 | 23:25 | 21:25 | 25:17 | 11:15
poniedziałek,
30 października
17:30
Kolejka 3
GKS Katowice
0:3
Ślepsk Malow Suwałki
19:25 | 22:25 | 16:25
Kolejka 4
czwartek,
02 listopada
17:30
Kolejka 4
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
16:25 | 22:25 | 26:24 | 19:25
sobota,
04 listopada
14:45
Kolejka 4
PSG Stal Nysa
2:3
Indykpol AZS Olsztyn
25:16 | 23:25 | 25:18 | 17:25 | 15:17
sobota,
04 listopada
17:30
Kolejka 4
Trefl Gdańsk
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:20 | 25:15 | 26:24
sobota,
04 listopada
20:30
Kolejka 4
Projekt Warszawa
3:1
Barkom Każany Lwów
25:17 | 31:29 | 22:25 | 25:21
niedziela,
05 listopada
14:45
Kolejka 4
Ślepsk Malow Suwałki
3:0
Enea Czarni Radom
25:18 | 25:18 | 25:19
niedziela,
05 listopada
17:30
Kolejka 4
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
GKS Katowice
25:23 | 25:19 | 23:25 | 22:25 | 15:12
poniedziałek,
06 listopada
20:30
Kolejka 4
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
26:24 | 22:25 | 23:25 | 21:25
środa,
08 listopada
17:30
Kolejka 4
Jastrzębski Węgiel
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:23 | 23:25 | 25:23 | 25:20
Kolejka 5
czwartek,
09 listopada
17:30
Kolejka 5
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 20:25 | 21:25
piątek,
10 listopada
20:30
Kolejka 5
BOGDANKA LUK Lublin
3:2
Trefl Gdańsk
21:25 | 25:21 | 25:18 | 18:25 | 15:10
sobota,
11 listopada
14:45
Kolejka 5
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
32:30 | 25:17 | 25:16
sobota,
11 listopada
17:30
Kolejka 5
GKS Katowice
1:3
Jastrzębski Węgiel
14:25 | 25:23 | 22:25 | 22:25
niedziela,
12 listopada
14:45
Kolejka 5
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
PSG Stal Nysa
22:25 | 16:25 | 18:25
niedziela,
12 listopada
20:30
Kolejka 5
Barkom Każany Lwów
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 22:25 | 25:18 | 27:25
poniedziałek,
13 listopada
17:30
Kolejka 5
Enea Czarni Radom
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 17:25 | 20:25
sobota,
30 grudnia
17:30
Kolejka 5
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
28:26 | 17:25 | 17:25 | 20:25
Kolejka 6
wtorek,
14 listopada
17:30
Kolejka 6
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
GKS Katowice
28:26 | 25:15 | 21:25 | 25:23
wtorek,
14 listopada
20:30
Kolejka 6
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Trefl Gdańsk
24:26 | 26:28 | 25:20 | 16:25
środa,
15 listopada
16:00
Kolejka 6
PSG Stal Nysa
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
24:26 | 25:22 | 25:21 | 17:25 | 11:15
środa,
15 listopada
18:30
Kolejka 6
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
21:25 | 27:25 | 25:21 | 26:24
środa,
15 listopada
21:00
Kolejka 6
Projekt Warszawa
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
27:25 | 20:25 | 23:25 | 25:16 | 15:12
czwartek,
16 listopada
16:00
Kolejka 6
Jastrzębski Węgiel
3:0
Enea Czarni Radom
25:20 | 25:20 | 25:18
czwartek,
16 listopada
18:30
Kolejka 6
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
KGHM Cuprum Lubin
20:25 | 23:25 | 17:25
czwartek,
16 listopada
21:00
Kolejka 6
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Barkom Każany Lwów
25:11 | 25:19 | 26:24
Kolejka 7
sobota,
18 listopada
14:45
Kolejka 7
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
25:19 | 25:17 | 25:20
sobota,
18 listopada
17:30
Kolejka 7
Trefl Gdańsk
0:3
Projekt Warszawa
24:26 | 23:25 | 19:25
sobota,
18 listopada
20:30
Kolejka 7
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 27:25 | 25:23 | 25:19
niedziela,
19 listopada
14:45
Kolejka 7
Enea Czarni Radom
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26:28 | 21:25 | 20:25
niedziela,
19 listopada
17:30
Kolejka 7
Barkom Każany Lwów
0:3
Jastrzębski Węgiel
18:25 | 15:25 | 19:25
niedziela,
19 listopada
20:30
Kolejka 7
GKS Katowice
1:3
PSG Stal Nysa
25:14 | 19:25 | 22:25 | 20:25
poniedziałek,
20 listopada
17:30
Kolejka 7
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
20:25 | 24:26 | 21:25
poniedziałek,
20 listopada
20:30
Kolejka 7
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:20 | 25:19 | 25:18
Kolejka 8
piątek,
24 listopada
17:30
Kolejka 8
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Trefl Gdańsk
16:25 | 21:25 | 34:36
sobota,
25 listopada
14:45
Kolejka 8
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Projekt Warszawa
25:21 | 21:25 | 27:25 | 25:23
sobota,
25 listopada
17:30
Kolejka 8
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Barkom Każany Lwów
23:25 | 20:25 | 25:22 | 15:25
sobota,
25 listopada
20:30
Kolejka 8
Jastrzębski Węgiel
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:19 | 25:21 | 25:17
niedziela,
26 listopada
14:45
Kolejka 8
PSG Stal Nysa
3:1
Enea Czarni Radom
25:17 | 19:25 | 25:22 | 25:23
niedziela,
26 listopada
17:30
Kolejka 8
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
18:25 | 32:30 | 18:25 | 19:25
niedziela,
26 listopada
20:30
Kolejka 8
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
BOGDANKA LUK Lublin
25:19 | 25:21 | 29:27
poniedziałek,
27 listopada
17:30
Kolejka 8
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
GKS Katowice
25:18 | 25:16 | 25:16
Kolejka 9
czwartek,
30 listopada
17:30
Kolejka 9
Barkom Każany Lwów
1:3
PSG Stal Nysa
23:25 | 17:25 | 25:22 | 22:25
piątek,
01 grudnia
17:30
Kolejka 9
GKS Katowice
3:2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
33:31 | 18:25 | 19:25 | 28:26 | 15:11
piątek,
01 grudnia
20:30
Kolejka 9
Enea Czarni Radom
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
16:25 | 25:27 | 17:25
sobota,
02 grudnia
14:45
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:23 | 25:21
sobota,
02 grudnia
17:30
Kolejka 9
Projekt Warszawa
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:15 | 25:22 | 25:13
sobota,
02 grudnia
20:30
Kolejka 9
BOGDANKA LUK Lublin
0:3
Jastrzębski Węgiel
14:25 | 21:25 | 11:25
niedziela,
03 grudnia
14:45
Kolejka 9
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Trefl Gdańsk
25:21 | 29:31 | 25:17 | 25:15
niedziela,
03 grudnia
17:30
Kolejka 9
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:15 | 25:17 | 25:18
Kolejka 10
wtorek,
05 grudnia
15:45
Kolejka 10
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
21:25 | 21:25 | 25:20 | 23:25
wtorek,
05 grudnia
18:20
Kolejka 10
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
GKS Katowice
25:20 | 28:26 | 32:30
wtorek,
05 grudnia
21:00
Kolejka 10
Jastrzębski Węgiel
3:0
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 30:28
środa,
06 grudnia
15:45
Kolejka 10
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
25:20 | 17:25 | 25:20 | 17:25 | 19:21
środa,
06 grudnia
18:20
Kolejka 10
Aluron CMC Warta Zawiercie
0:3
Projekt Warszawa
19:25 | 22:25 | 22:25
środa,
06 grudnia
21:00
Kolejka 10
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
Barkom Każany Lwów
25:23 | 24:26 | 20:25 | 25:13 | 14:16
czwartek,
07 grudnia
15:45
Kolejka 10
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
2:3
Enea Czarni Radom
25:17 | 25:19 | 23:25 | 13:25 | 10:15
czwartek,
21 grudnia
20:30
Kolejka 10
PSG Stal Nysa
3:1
KGHM Cuprum Lubin
25:20 | 25:19 | 23:25 | 25:16
Kolejka 11
sobota,
09 grudnia
14:45
Kolejka 11
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 21:25 | 22:25
sobota,
09 grudnia
17:30
Kolejka 11
GKS Katowice
0:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 18:25 | 20:25
sobota,
09 grudnia
20:30
Kolejka 11
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 22:25 | 14:25
niedziela,
10 grudnia
14:45
Kolejka 11
Trefl Gdańsk
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:20 | 25:20 | 25:21
niedziela,
10 grudnia
17:30
Kolejka 11
Projekt Warszawa
3:1
Jastrzębski Węgiel
25:22 | 11:25 | 25:23 | 25:23
niedziela,
10 grudnia
20:30
Kolejka 11
Barkom Każany Lwów
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
20:25 | 25:18 | 25:16 | 25:22
poniedziałek,
11 grudnia
17:30
Kolejka 11
Enea Czarni Radom
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
26:24 | 17:25 | 21:25 | 27:25 | 7:15
poniedziałek,
11 grudnia
20:30
Kolejka 11
BOGDANKA LUK Lublin
3:1
PSG Stal Nysa
23:25 | 25:23 | 25:20 | 25:20
Kolejka 12
piątek,
15 grudnia
20:30
Kolejka 12
GKS Katowice
3:0
Enea Czarni Radom
25:21 | 25:19 | 25:22
sobota,
16 grudnia
14:45
Kolejka 12
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Projekt Warszawa
25:22 | 21:25 | 20:25 | 22:25
sobota,
16 grudnia
17:30
Kolejka 12
Jastrzębski Węgiel
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:17 | 25:18 | 25:19
sobota,
16 grudnia
20:30
Kolejka 12
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
KGHM Cuprum Lubin
21:25 | 25:21 | 27:25 | 26:24
niedziela,
17 grudnia
14:45
Kolejka 12
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 19:25 | 21:25
niedziela,
17 grudnia
17:30
Kolejka 12
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
BOGDANKA LUK Lublin
29:27 | 25:23 | 18:25 | 20:25 | 9:15
niedziela,
17 grudnia
20:30
Kolejka 12
PSG Stal Nysa
3:0
Trefl Gdańsk
25:22 | 25:20 | 25:22
poniedziałek,
18 grudnia
20:30
Kolejka 12
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Barkom Każany Lwów
25:20 | 25:21 | 21:25 | 28:26
Kolejka 13
piątek,
22 grudnia
17:30
Kolejka 13
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23:25 | 30:32 | 22:25
piątek,
22 grudnia
20:30
Kolejka 13
BOGDANKA LUK Lublin
1:3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:23 | 25:27 | 20:25 | 18:25
sobota,
23 grudnia
17:30
Kolejka 13
Trefl Gdańsk
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
29:27 | 25:22 | 25:21
sobota,
23 grudnia
20:30
Kolejka 13
Enea Czarni Radom
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 25:22 | 19:25 | 26:28
piątek,
29 grudnia
17:30
Kolejka 13
KGHM Cuprum Lubin
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
25:27 | 17:25 | 25:16 | 22:25
piątek,
29 grudnia
20:30
Kolejka 13
Projekt Warszawa
3:0
PSG Stal Nysa
25:19 | 25:15 | 25:22
sobota,
30 grudnia
14:45
Kolejka 13
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 27:25 | 25:19 | 25:21
sobota,
30 grudnia
20:30
Kolejka 13
Barkom Każany Lwów
1:3
GKS Katowice
25:22 | 21:25 | 21:25 | 20:25
Kolejka 14
wtorek,
02 stycznia
15:45
Kolejka 14
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
Projekt Warszawa
27:25 | 25:19 | 25:19
wtorek,
02 stycznia
18:20
Kolejka 14
Enea Czarni Radom
3:1
Barkom Każany Lwów
25:19 | 25:14 | 21:25 | 25:18
wtorek,
02 stycznia
21:00
Kolejka 14
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 18:25 | 25:23 | 18:25
środa,
03 stycznia
15:45
Kolejka 14
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
Trefl Gdańsk
26:24 | 25:16 | 26:28 | 25:17
środa,
03 stycznia
18:20
Kolejka 14
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
20:25 | 17:25 | 25:21 | 20:25
środa,
03 stycznia
21:00
Kolejka 14
Asseco Resovia Rzeszów
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
24:26 | 22:25 | 26:24 | 30:28 | 15:9
czwartek,
04 stycznia
15:45
Kolejka 14
PSG Stal Nysa
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 25:19 | 25:18
czwartek,
04 stycznia
18:20
Kolejka 14
GKS Katowice
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:22 | 25:23 | 25:22
Kolejka 15
piątek,
05 stycznia
17:30
Kolejka 15
Barkom Każany Lwów
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 26:24 | 16:25 | 25:20 | 10:15
piątek,
05 stycznia
20:30
Kolejka 15
Projekt Warszawa
3:1
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:21 | 23:25 | 25:19 | 25:21
sobota,
06 stycznia
12:30
Kolejka 15
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Jastrzębski Węgiel
25:23 | 22:25 | 22:25 | 24:26
sobota,
06 stycznia
14:45
Kolejka 15
Trefl Gdańsk
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:20 | 25:23 | 31:33 | 25:19
niedziela,
07 stycznia
14:45
Kolejka 15
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
PSG Stal Nysa
25:14 | 25:17 | 25:16
niedziela,
07 stycznia
17:30
Kolejka 15
Ślepsk Malow Suwałki
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
25:23 | 27:25 | 18:25 | 26:24
niedziela,
07 stycznia
20:30
Kolejka 15
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
GKS Katowice
25:23 | 25:22 | 25:22
poniedziałek,
08 stycznia
17:30
Kolejka 15
KGHM Cuprum Lubin
3:0
Enea Czarni Radom
25:22 | 26:24 | 25:15
Kolejka 16
piątek,
12 stycznia
17:30
Kolejka 16
Ślepsk Malow Suwałki
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:21 | 25:18 | 25:23
piątek,
12 stycznia
20:30
Kolejka 16
Enea Czarni Radom
0:3
BOGDANKA LUK Lublin
23:25 | 22:25 | 23:25
sobota,
13 stycznia
14:45
Kolejka 16
Projekt Warszawa
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
25:23 | 21:25 | 19:25 | 20:25
sobota,
13 stycznia
17:30
Kolejka 16
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
25:17 | 21:25 | 23:25 | 26:24 | 15:12
niedziela,
14 stycznia
14:45
Kolejka 16
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:12 | 28:26 | 25:22
niedziela,
14 stycznia
17:30
Kolejka 16
Jastrzębski Węgiel
3:1
PSG Stal Nysa
20:25 | 25:21 | 25:20 | 25:15
niedziela,
14 stycznia
20:30
Kolejka 16
Trefl Gdańsk
2:3
GKS Katowice
20:25 | 28:26 | 14:25 | 25:21 | 13:15
piątek,
01 marca
20:30
Kolejka 16
Barkom Każany Lwów
3:2
KGHM Cuprum Lubin
34:36 | 25:22 | 32:34 | 25:22 | 16:14
Kolejka 17
czwartek,
18 stycznia
17:30
Kolejka 17
KGHM Cuprum Lubin
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 22:25 | 19:25 | 18:25
piątek,
19 stycznia
17:30
Kolejka 17
Barkom Każany Lwów
3:1
BOGDANKA LUK Lublin
29:27 | 37:35 | 22:25 | 29:27
piątek,
19 stycznia
20:30
Kolejka 17
GKS Katowice
0:3
Projekt Warszawa
18:25 | 14:25 | 21:25
sobota,
20 stycznia
14:45
Kolejka 17
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 20:25 | 22:25
sobota,
20 stycznia
17:30
Kolejka 17
PSG Stal Nysa
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:25 | 17:25 | 22:25
sobota,
20 stycznia
20:30
Kolejka 17
Trefl Gdańsk
3:0
Enea Czarni Radom
25:18 | 25:16 | 25:22
niedziela,
21 stycznia
14:45
Kolejka 17
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:14 | 21:25 | 25:15 | 25:22
niedziela,
21 stycznia
17:30
Kolejka 17
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
23:25 | 20:25 | 18:25
Kolejka 18
wtorek,
23 stycznia
17:30
Kolejka 18
BOGDANKA LUK Lublin
3:2
KGHM Cuprum Lubin
25:13 | 16:25 | 25:23 | 17:25 | 15:4
wtorek,
23 stycznia
20:30
Kolejka 18
Jastrzębski Węgiel
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:20 | 27:25 | 25:19
środa,
24 stycznia
15:45
Kolejka 18
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
PSG Stal Nysa
25:20 | 22:25 | 25:17 | 25:23
środa,
24 stycznia
18:20
Kolejka 18
Trefl Gdańsk
3:0
Barkom Każany Lwów
25:17 | 25:17 | 25:18
środa,
24 stycznia
21:00
Kolejka 18
Projekt Warszawa
3:0
Enea Czarni Radom
25:17 | 25:12 | 25:22
czwartek,
25 stycznia
15:45
Kolejka 18
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
19:25 | 25:20 | 27:29 | 25:23 | 15:13
czwartek,
25 stycznia
18:20
Kolejka 18
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 25:18 | 29:27 | 25:23
czwartek,
25 stycznia
21:00
Kolejka 18
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
GKS Katowice
22:25 | 25:22 | 25:20 | 17:25 | 15:12
Kolejka 19
sobota,
27 stycznia
14:45
Kolejka 19
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:17 | 27:25 | 25:19
sobota,
27 stycznia
17:30
Kolejka 19
Barkom Każany Lwów
0:3
Projekt Warszawa
17:25 | 13:25 | 19:25
niedziela,
28 stycznia
14:45
Kolejka 19
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 25:22 | 21:25 | 14:25
niedziela,
28 stycznia
17:30
Kolejka 19
GKS Katowice
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 26:24 | 22:25 | 23:25
poniedziałek,
29 stycznia
17:30
Kolejka 19
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
PSG Stal Nysa
25:16 | 28:30 | 22:25 | 25:23 | 10:15
poniedziałek,
29 stycznia
20:30
Kolejka 19
Enea Czarni Radom
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:22 | 23:25 | 25:20 | 25:20
wtorek,
30 stycznia
17:30
Kolejka 19
KGHM Cuprum Lubin
3:2
Trefl Gdańsk
25:21 | 20:25 | 21:25 | 25:21 | 15:10
piątek,
01 marca
17:30
Kolejka 19
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:25 | 22:25 | 19:25
Kolejka 20
piątek,
02 lutego
17:30
Kolejka 20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 20:25 | 20:25
piątek,
02 lutego
20:30
Kolejka 20
PSG Stal Nysa
3:2
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
20:25 | 26:24 | 22:25 | 25:22 | 15:9
sobota,
03 lutego
14:45
Kolejka 20
Jastrzębski Węgiel
3:1
GKS Katowice
23:25 | 25:18 | 25:20 | 25:19
sobota,
03 lutego
20:30
Kolejka 20
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Barkom Każany Lwów
23:25 | 23:25 | 21:25
niedziela,
04 lutego
14:45
Kolejka 20
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
17:25 | 21:25 | 24:26
niedziela,
04 lutego
17:30
Kolejka 20
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Enea Czarni Radom
25:19 | 25:21 | 25:20
niedziela,
04 lutego
20:30
Kolejka 20
Projekt Warszawa
3:0
KGHM Cuprum Lubin
25:19 | 25:17 | 25:19
środa,
07 lutego
17:30
Kolejka 20
Trefl Gdańsk
3:2
BOGDANKA LUK Lublin
23:25 | 24:26 | 25:17 | 25:23 | 15:10
Kolejka 21
środa,
07 lutego
20:30
Kolejka 21
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
24:26 | 22:25 | 21:25
sobota,
10 lutego
14:45
Kolejka 21
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
PSG Stal Nysa
25:13 | 25:19 | 17:25 | 25:16
sobota,
10 lutego
17:30
Kolejka 21
Enea Czarni Radom
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 20:25 | 16:25
sobota,
10 lutego
20:30
Kolejka 21
GKS Katowice
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:10 | 32:30 | 25:19
niedziela,
11 lutego
14:45
Kolejka 21
BOGDANKA LUK Lublin
3:1
Projekt Warszawa
25:19 | 25:22 | 20:25 | 25:22
niedziela,
11 lutego
17:30
Kolejka 21
Trefl Gdańsk
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
19:25 | 21:25 | 25:22 | 27:25 | 11:15
niedziela,
11 lutego
20:30
Kolejka 21
Barkom Każany Lwów
3:2
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 27:25 | 29:31 | 25:19 | 16:14
poniedziałek,
12 lutego
20:30
Kolejka 21
KGHM Cuprum Lubin
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 16:25 | 25:23 | 25:14
Kolejka 22
piątek,
16 lutego
20:30
Kolejka 22
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Enea Czarni Radom
25:19 | 25:18 | 25:19
sobota,
17 lutego
14:45
Kolejka 22
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
25:21 | 18:25 | 26:24 | 25:20
sobota,
17 lutego
17:30
Kolejka 22
Jastrzębski Węgiel
0:3
Barkom Każany Lwów
17:25 | 23:25 | 25:27
sobota,
17 lutego
20:30
Kolejka 22
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
KGHM Cuprum Lubin
25:18 | 25:21 | 19:25 | 25:19
niedziela,
18 lutego
14:45
Kolejka 22
Projekt Warszawa
3:0
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 25:20
niedziela,
18 lutego
17:30
Kolejka 22
Ślepsk Malow Suwałki
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
21:25 | 15:25 | 25:23 | 17:25
niedziela,
18 lutego
20:30
Kolejka 22
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:23 | 25:12
poniedziałek,
19 lutego
17:30
Kolejka 22
PSG Stal Nysa
3:1
GKS Katowice
33:31 | 19:25 | 25:22 | 25:13
Kolejka 23
sobota,
24 lutego
14:45
Kolejka 23
Barkom Każany Lwów
1:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:20 | 22:25 | 23:25 | 23:25
sobota,
24 lutego
17:30
Kolejka 23
KGHM Cuprum Lubin
1:3
Jastrzębski Węgiel
25:21 | 11:25 | 16:25 | 20:25
sobota,
24 lutego
20:30
Kolejka 23
BOGDANKA LUK Lublin
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
21:25 | 19:25 | 21:25
niedziela,
25 lutego
14:45
Kolejka 23
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:17 | 19:25 | 20:25 | 25:27
niedziela,
25 lutego
17:30
Kolejka 23
Trefl Gdańsk
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:20 | 22:25 | 25:16 | 25:18
poniedziałek,
26 lutego
17:30
Kolejka 23
GKS Katowice
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
18:25 | 25:23 | 23:25 | 25:20 | 15:10
poniedziałek,
26 lutego
20:30
Kolejka 23
Enea Czarni Radom
3:1
PSG Stal Nysa
25:23 | 21:25 | 25:16 | 30:28
środa,
20 marca
20:30
Kolejka 23
Projekt Warszawa
VS
PGE GiEK Skra Bełchatów
HWS Arena Ursynów
Pileckiego 122, Warszawa
Kolejka 24
wtorek,
05 marca
15:45
Kolejka 24
KGHM Cuprum Lubin
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14:25 | 20:25 | 20:25
wtorek,
05 marca
18:20
Kolejka 24
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
Enea Czarni Radom
23:25 | 25:22 | 25:17 | 25:19
wtorek,
05 marca
21:00
Kolejka 24
PSG Stal Nysa
3:0
Barkom Każany Lwów
25:23 | 25:18 | 25:18
środa,
06 marca
15:45
Kolejka 24
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:2
GKS Katowice
25:21 | 25:19 | 22:25 | 21:25 | 16:14
środa,
06 marca
18:20
Kolejka 24
Trefl Gdańsk
2:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
11:25 | 22:25 | 25:23 | 25:22 | 11:15
środa,
06 marca
21:00
Kolejka 24
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 23:25 | 24:26
czwartek,
07 marca
15:45
Kolejka 24
Jastrzębski Węgiel
3:0
BOGDANKA LUK Lublin
25:21 | 25:15 | 25:23
czwartek,
07 marca
18:20
Kolejka 24
Ślepsk Malow Suwałki
1:3
Projekt Warszawa
14:25 | 25:14 | 27:29 | 18:25
Kolejka 25
czwartek,
29 lutego
17:00
Kolejka 25
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 25:13 | 18:25 | 25:19 | 15:10
sobota,
09 marca
14:45
Kolejka 25
GKS Katowice
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
25:21 | 25:20 | 20:25 | 25:27 | 9:15
sobota,
09 marca
17:30
Kolejka 25
Trefl Gdańsk
3:2
Jastrzębski Węgiel
20:25 | 30:28 | 28:26 | 20:25 | 15:13
sobota,
09 marca
20:30
Kolejka 25
Barkom Każany Lwów
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
25:19 | 25:17 | 26:24
niedziela,
10 marca
14:45
Kolejka 25
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:16 | 25:21 | 25:21
niedziela,
10 marca
17:30
Kolejka 25
Projekt Warszawa
3:1
Aluron CMC Warta Zawiercie
32:30 | 25:21 | 24:26 | 25:23
niedziela,
10 marca
20:30
Kolejka 25
KGHM Cuprum Lubin
2:3
PSG Stal Nysa
19:25 | 25:17 | 25:18 | 23:25 | 6:15
poniedziałek,
11 marca
17:30
Kolejka 25
Enea Czarni Radom
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:15 | 25:16 | 25:21
Kolejka 26
środa,
13 marca
17:15
Kolejka 26
PSG Stal Nysa
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
21:25 | 25:21 | 25:27 | 23:25
piątek,
15 marca
17:30
Kolejka 26
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
GKS Katowice
25:18 | 25:19 | 25:27 | 25:18
piątek,
15 marca
20:30
Kolejka 26
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Enea Czarni Radom
25:18 | 25:15 | 25:19
sobota,
16 marca
20:30
Kolejka 26
Jastrzębski Węgiel
3:0
Projekt Warszawa
25:23 | 25:23 | 25:23
niedziela,
17 marca
18:00
Kolejka 26
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
Trefl Gdańsk
25:16 | 20:25 | 21:25 | 17:25
niedziela,
17 marca
20:30
Kolejka 26
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
Ślepsk Malow Suwałki
24:26 | 24:26 | 25:22 | 25:20 | 15:10
poniedziałek,
18 marca
17:30
Kolejka 26
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
KGHM Cuprum Lubin
23:25 | 27:25 | 26:24 | 21:25 | 10:15
wtorek,
19 marca
20:30
Kolejka 26
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
VS
Barkom Każany Lwów
IX LO im. C.K. Norwida
ul. Jasnogórska 8 42-200 Częstochowa
Kolejka 27
piątek,
22 marca
17:30
Kolejka 27
Trefl Gdańsk
VS
PSG Stal Nysa
Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
piątek,
22 marca
20:30
Kolejka 27
Barkom Każany Lwów
VS
Asseco Resovia Rzeszów
HWS Suche Stawy
Suche Stawy, Kraków
sobota,
23 marca
17:30
Kolejka 27
KGHM Cuprum Lubin
VS
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
HWS w Lubinie
Odrodzenia 28 B, Lubin
niedziela,
24 marca
14:45
Kolejka 27
BOGDANKA LUK Lublin
VS
Indykpol AZS Olsztyn
HSW Globus
Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
niedziela,
24 marca
17:30
Kolejka 27
Ślepsk Malow Suwałki
VS
Jastrzębski Węgiel
Suwałki Arena
Zarzecze 26, Suwałki
niedziela,
24 marca
20:30
Kolejka 27
Aluron CMC Warta Zawiercie
VS
PGE GiEK Skra Bełchatów
HWS Zawierciu
Blanowska 40, Zawiercie
poniedziałek,
25 marca
17:30
Kolejka 27
Enea Czarni Radom
VS
GKS Katowice
HWS RCS
Struga 63, Radom
poniedziałek,
25 marca
20:30
Kolejka 27
Projekt Warszawa
VS
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
HWS Arena Ursynów
Pileckiego 122, Warszawa
Kolejka 28
czwartek,
28 marca
17:30
Kolejka 28
Asseco Resovia Rzeszów
VS
KGHM Cuprum Lubin
Hala Podpromie
Podpromie 10, Rzeszów
czwartek,
28 marca
20:30
Kolejka 28
GKS Katowice
VS
Barkom Każany Lwów
Ośrodek Sportowy "Szopienice"
11 Listopada 16, Szopienice
piątek,
29 marca
17:30
Kolejka 28
PSG Stal Nysa
VS
Projekt Warszawa
Hala Nysa
Sudecka 23, Nysa
piątek,
29 marca
20:30
Kolejka 28
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Hala Azoty
Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
sobota,
30 marca
12:30
Kolejka 28
PGE GiEK Skra Bełchatów
VS
Enea Czarni Radom
Hala Energia
Dąbrowskiego 11, Bełchatów
sobota,
30 marca
14:45
Kolejka 28
Jastrzębski Węgiel
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
sobota,
30 marca
17:30
Kolejka 28
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Trefl Gdańsk
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
Niepodległości 11B, Iława
sobota,
30 marca
20:30
Kolejka 28
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
VS
BOGDANKA LUK Lublin
IX LO im. C.K. Norwida
ul. Jasnogórska 8 42-200 Częstochowa
Kolejka 29
poniedziałek,
01 kwietnia
20:30
Kolejka 29
KGHM Cuprum Lubin
VS
GKS Katowice
HWS w Lubinie
Odrodzenia 28 B, Lubin
wtorek,
02 kwietnia
15:45
Kolejka 29
Ślepsk Malow Suwałki
VS
PSG Stal Nysa
Suwałki Arena
Zarzecze 26, Suwałki
wtorek,
02 kwietnia
21:00
Kolejka 29
Aluron CMC Warta Zawiercie
VS
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
HWS Zawierciu
Blanowska 40, Zawiercie
środa,
03 kwietnia
15:45
Kolejka 29
Jastrzębski Węgiel
VS
PGE GiEK Skra Bełchatów
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
środa,
03 kwietnia
18:20
Kolejka 29
BOGDANKA LUK Lublin
VS
Asseco Resovia Rzeszów
HSW Globus
Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
środa,
03 kwietnia
21:00
Kolejka 29
Projekt Warszawa
VS
Indykpol AZS Olsztyn
HWS Arena Ursynów
Pileckiego 122, Warszawa
czwartek,
04 kwietnia
17:30
Kolejka 29
Trefl Gdańsk
VS
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
czwartek,
04 kwietnia
20:30
Kolejka 29
Barkom Każany Lwów
VS
Enea Czarni Radom
HWS Suche Stawy
Suche Stawy, Kraków
Kolejka 30
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
VS
Projekt Warszawa
IX LO im. C.K. Norwida
ul. Jasnogórska 8 42-200 Częstochowa
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
Jastrzębski Węgiel
VS
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
HWS w Jastrzębiu-Zdroju
Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
PSG Stal Nysa
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
Hala Nysa
Sudecka 23, Nysa
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
Niepodległości 11B, Iława
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
GKS Katowice
VS
BOGDANKA LUK Lublin
Ośrodek Sportowy "Szopienice"
11 Listopada 16, Szopienice
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
Asseco Resovia Rzeszów
VS
Trefl Gdańsk
Hala Podpromie
Podpromie 10, Rzeszów
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
Enea Czarni Radom
VS
KGHM Cuprum Lubin
HWS RCS
Struga 63, Radom
sobota,
06 kwietnia
00:00
Kolejka 30
PGE GiEK Skra Bełchatów
VS
Barkom Każany Lwów
Hala Energia
Dąbrowskiego 11, Bełchatów