Sezon
2023/2024
Kwiecień
Ostatnio rozegrany
o 9-10 miejsce
środa, 17 kwietnia 2024
15:00
PGE GiEK Skra Bełchatów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:25 | 25:22 | 25:22 | 16:25 | 9:15
niedziela, 14 kwietnia
20:30
o 9-10 miejsce
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:18 | 22:25 | 19:25
niedziela, 07 kwietnia
17:30
Kolejka 30
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Barkom Każany Lwów
27:25 | 25:23 | 25:17
środa, 03 kwietnia
15:45
Kolejka 29
Jastrzębski Węgiel
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:20 | 25:19
Marzec
sobota, 30 marca
12:30
Kolejka 28
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Enea Czarni Radom
25:21 | 25:23 | 22:25 | 25:16
niedziela, 24 marca
20:30
Kolejka 27
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 32:30 | 25:23 | 25:18
środa, 20 marca
20:30
Kolejka 23
Projekt Warszawa
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:23 | 25:23 | 25:22
piątek, 15 marca
17:30
Kolejka 26
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
GKS Katowice
25:18 | 25:19 | 25:27 | 25:18
środa, 06 marca
21:00
Kolejka 24
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 23:25 | 24:26
Luty
czwartek, 29 lutego
17:00
Kolejka 25
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 25:13 | 18:25 | 25:19 | 15:10
niedziela, 18 lutego
20:30
Kolejka 22
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
25:22 | 25:23 | 25:12
niedziela, 11 lutego
17:30
Kolejka 21
Trefl Gdańsk
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
19:25 | 21:25 | 25:22 | 27:25 | 11:15
piątek, 02 lutego
17:30
Kolejka 20
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 20:25 | 20:25
Styczeń
sobota, 27 stycznia
14:45
Kolejka 19
BOGDANKA LUK Lublin
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:17 | 27:25 | 25:19
środa, 24 stycznia
15:45
Kolejka 18
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
PSG Stal Nysa
25:20 | 22:25 | 25:17 | 25:23
czwartek, 18 stycznia
17:30
Kolejka 17
KGHM Cuprum Lubin
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 22:25 | 19:25 | 18:25
niedziela, 14 stycznia
14:45
Kolejka 16
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:12 | 28:26 | 25:22
piątek, 05 stycznia
17:30
Kolejka 15
Barkom Każany Lwów
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 26:24 | 16:25 | 25:20 | 10:15
wtorek, 02 stycznia
21:00
Kolejka 14
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 18:25 | 25:23 | 18:25
Grudzień
sobota, 30 grudnia
17:30
Kolejka 5
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
28:26 | 17:25 | 17:25 | 20:25
sobota, 23 grudnia
20:30
Kolejka 13
Enea Czarni Radom
1:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 25:22 | 19:25 | 26:28
niedziela, 17 grudnia
14:45
Kolejka 12
PGE GiEK Skra Bełchatów
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 19:25 | 21:25
sobota, 09 grudnia
17:30
Kolejka 11
GKS Katowice
0:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
21:25 | 18:25 | 20:25
wtorek, 05 grudnia
15:45
Kolejka 10
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
21:25 | 21:25 | 25:20 | 23:25
sobota, 02 grudnia
14:45
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:23 | 25:21
Listopad
sobota, 25 listopada
14:45
Kolejka 8
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:1
Projekt Warszawa
25:21 | 21:25 | 27:25 | 25:23
sobota, 18 listopada
20:30
Kolejka 7
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
23:25 | 27:25 | 25:23 | 25:19
wtorek, 14 listopada
20:30
Kolejka 6
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
Trefl Gdańsk
24:26 | 26:28 | 25:20 | 16:25
czwartek, 02 listopada
17:30
Kolejka 4
PGE GiEK Skra Bełchatów
1:3
BOGDANKA LUK Lublin
16:25 | 22:25 | 26:24 | 19:25
Październik
piątek, 27 października
20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2:3
PGE GiEK Skra Bełchatów
22:25 | 25:21 | 25:18 | 21:25 | 14:16
wtorek, 24 października
16:00
Kolejka 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
3:2
KGHM Cuprum Lubin
23:25 | 25:27 | 29:27 | 25:16 | 15:10
sobota, 21 października
14:45
Kolejka 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
PGE GiEK Skra Bełchatów
25:20 | 25:19 | 22:25 | 25:20