Sezon
2021/2022

 
Maj
Ostatnio rozegrany
Mecze o 3 miejsce
piątek, 13 maja 2022
20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
PGE Skra Bełchatów
25:21 | 21:25 | 25:16 | 20:25 | 15:11
wtorek, 10 maja
17:30
Mecze o 3 miejsce
PGE Skra Bełchatów
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 23:25 | 21:25
sobota, 07 maja
17:30
Mecze o 3 miejsce
Aluron CMC Warta Zawiercie
2:3
PGE Skra Bełchatów
22:25 | 25:16 | 23:25 | 27:25 | 13:15
środa, 04 maja
20:30
Mecze o 3 miejsce
PGE Skra Bełchatów
2:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
23:25 | 25:21 | 25:19 | 23:25 | 15:17
Kwiecień
wtorek, 26 kwietnia
20:30
Półfinał 1-4
PGE Skra Bełchatów
0:3
Jastrzębski Węgiel
18:25 | 22:25 | 19:25
sobota, 23 kwietnia
17:30
Półfinał 1-4
Jastrzębski Węgiel
3:0
PGE Skra Bełchatów
25:14 | 30:28 | 26:24
wtorek, 19 kwietnia
17:30
Ćwierćfinał
PGE Skra Bełchatów
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
29:27 | 23:25 | 25:19 | 22:25 | 15:13
wtorek, 19 kwietnia
17:30
Ćwierćfinał
PGE Skra Bełchatów
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
29:27 | 23:25 | 25:19 | 22:25 | 15:13
piątek, 15 kwietnia
17:30
Ćwierćfinał
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
PGE Skra Bełchatów
21:25 | 13:25 | 23:25
wtorek, 12 kwietnia
17:30
Ćwierćfinał
PGE Skra Bełchatów
1:3
Indykpol AZS Olsztyn
25:19 | 24:26 | 26:28 | 14:25
sobota, 02 kwietnia
14:45
Kolejka 26
PGE Skra Bełchatów
3:2
Cerrad Enea Czarni Radom
25:23 | 21:25 | 19:25 | 25:23 | 15:10
Marzec
piątek, 25 marca
20:30
Kolejka 25
GKS Katowice
1:3
PGE Skra Bełchatów
25:21 | 19:25 | 21:25 | 19:25
sobota, 19 marca
14:45
Kolejka 24
PGE Skra Bełchatów
3:2
Aluron CMC Warta Zawiercie
25:23 | 20:25 | 25:21 | 23:25 | 15:10
wtorek, 15 marca
20:30
Kolejka 18
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1:3
PGE Skra Bełchatów
23:25 | 27:29 | 25:19 | 25:27
piątek, 11 marca
17:30
Kolejka 23
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
PGE Skra Bełchatów
17:25 | 22:25 | 19:25
niedziela, 06 marca
14:45
Kolejka 22
PGE Skra Bełchatów
3:2
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 23:25 | 21:25 | 15:11
środa, 02 marca
20:00
1/2 Finału
Tours VB
3:1
PGE Skra Bełchatów
25:21 | 25:20 | 21:25 | 25:20
Luty
czwartek, 24 lutego
18:00
1/2 Finału
PGE Skra Bełchatów
3:2
Tours VB
24:26 | 25:22 | 25:20 | 22:25 | 15:13
sobota, 19 lutego
14:45
Kolejka 21
Asseco Resovia Rzeszów
2:3
PGE Skra Bełchatów
21:25 | 25:21 | 19:25 | 25:18 | 12:15
piątek, 11 lutego
20:30
Kolejka 20
LUK Lublin
0:3
PGE Skra Bełchatów
17:25 | 19:25 | 18:25
wtorek, 08 lutego
17:00
1/4 Finału
CS Arcada Galați
1:3
PGE Skra Bełchatów
21:25 | 25:19 | 19:25 | 23:25
sobota, 05 lutego
17:30
Kolejka 19
PGE Skra Bełchatów
3:1
Projekt Warszawa
25:21 | 15:25 | 25:23 | 25:20
wtorek, 01 lutego
18:00
1/4 Finału
PGE Skra Bełchatów
3:2
CS Arcada Galați
25:21 | 26:24 | 19:25 | 21:25 | 15:13
Styczeń
środa, 26 stycznia
20:30
1/8 Finału
PGE Skra Bełchatów
VS
Asseco Resovia Rzeszów
Hala Energia Dąbrowskiego 11, Bełchatów
sobota, 22 stycznia
14:45
Kolejka 17
PGE Skra Bełchatów
2:3
Jastrzębski Węgiel
25:23 | 20:25 | 23:25 | 26:24 | 10:15
wtorek, 18 stycznia
18:00
1/8 Finału - rewanż
PGE Skra Bełchatów
3:1
Neftochimik Burgas
25:10 | 24:26 | 25:15 | 25:14
sobota, 15 stycznia
17:30
Kolejka 16
PSG Stal Nysa
1:3
PGE Skra Bełchatów
18:25 | 18:25 | 25:19 | 22:25
wtorek, 11 stycznia
18:00
1/8 Finału
Neftochimik Burgas
2:3
PGE Skra Bełchatów
22:25 | 26:24 | 24:26 | 25:21 | 12:15
sobota, 08 stycznia
14:45
Kolejka 15
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
PGE Skra Bełchatów
23:25 | 25:21 | 26:28 | 26:28
wtorek, 04 stycznia
17:30
Kolejka 14
PGE Skra Bełchatów
3:1
Cuprum Lubin
25:22 | 23:25 | 25:22 | 25:20
Grudzień
czwartek, 30 grudnia
20:30
Kolejka 13
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
PGE Skra Bełchatów
20:25 | 19:25 | 22:25
środa, 22 grudnia
18:00
1/16 Finału
Exact Systems Norwid Częstochowa
1:3
PGE Skra Bełchatów
25:18 | 21:25 | 11:25 | 20:25
piątek, 17 grudnia
20:30
Kolejka 12
PGE Skra Bełchatów
3:1
GKS Katowice
25:22 | 19:25 | 25:20 | 25:16
poniedziałek, 13 grudnia
17:30
Kolejka 11
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
PGE Skra Bełchatów
25:21 | 10:25 | 25:18 | 23:25 | 26:24
czwartek, 09 grudnia
18:00
1/16 Finału
Dukla Liberec
1:3
PGE Skra Bełchatów
20:25 | 17:25 | 25:23 | 23:25
sobota, 04 grudnia
17:30
Kolejka 10
PGE Skra Bełchatów
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:22 | 25:22 | 25:22
środa, 01 grudnia
18:00
1/16 Finału
PGE Skra Bełchatów
3:0
Dukla Liberec
25:15 | 25:20 | 25:21
Listopad
niedziela, 28 listopada
14:45
Kolejka 9
Trefl Gdańsk
0:3
PGE Skra Bełchatów
18:25 | 13:25 | 22:25
poniedziałek, 22 listopada
20:30
Kolejka 8
PGE Skra Bełchatów
3:2
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 20:25 | 25:17 | 25:19 | 15:13
czwartek, 18 listopada
18:00
1/32 Finału
PGE Skra Bełchatów
3:0
OK Mladost Brcko
25:20 | 25:8 | 25:14
wtorek, 16 listopada
18:00
1/32 Finału
OK Mladost Brcko
0:3
PGE Skra Bełchatów
17:25 | 23:25 | 14:25
sobota, 13 listopada
17:30
Kolejka 7
PGE Skra Bełchatów
2:3
LUK Lublin
25:16 | 26:24 | 22:25 | 18:25 | 12:15
niedziela, 07 listopada
14:45
Kolejka 6
Projekt Warszawa
0:3
PGE Skra Bełchatów
17:25 | 21:25 | 23:25
Październik
sobota, 30 października
14:45
Kolejka 5
PGE Skra Bełchatów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26:24 | 29:27 | 23:25 | 19:25 | 12:15
niedziela, 24 października
14:45
Kolejka 4
Jastrzębski Węgiel
3:1
PGE Skra Bełchatów
25:18 | 25:20 | 17:25 | 25:18
sobota, 16 października
20:30
Kolejka 3
PGE Skra Bełchatów
3:2
PSG Stal Nysa
25:17 | 19:25 | 25:23 | 21:25 | 20:18
niedziela, 10 października
17:30
Kolejka 2
PGE Skra Bełchatów
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
25:16 | 25:22 | 23:25 | 17:25 | 15:10
poniedziałek, 04 października
20:30
Kolejka 1
Cuprum Lubin
1:3
PGE Skra Bełchatów
22:25 | 19:25 | 25:22 | 25:27