Sezon
2022/2023

 
Kolejka 1
piątek, 30 września
17:30
Kolejka 1
Jastrzębski Węgiel
3:0
GKS Katowice
25:23 | 25:20 | 28:26
sobota, 01 października
14:45
Kolejka 1
Indykpol AZS Olsztyn
1:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:25 | 25:22 | 16:25 | 16:25
sobota, 01 października
17:30
Kolejka 1
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Projekt Warszawa
25:12 | 25:21 | 25:20
sobota, 01 października
20:30
Kolejka 1
LUK Lublin
2:3
Cerrad Enea Czarni Radom
18:25 | 22:25 | 25:12 | 25:23 | 18:20
niedziela, 02 października
14:45
Kolejka 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
PGE Skra Bełchatów
25:21 | 16:25 | 18:25 | 25:18 | 15:13
niedziela, 02 października
17:30
Kolejka 1
Trefl Gdańsk
3:0
Barkom Każany Lwów
25:18 | 25:21 | 25:17
niedziela, 02 października
20:30
Kolejka 1
PSG Stal Nysa
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
29:27 | 22:25 | 25:21 | 25:19
poniedziałek, 03 października
17:30
Kolejka 1
BBTS Bielsko-Biała
1:3
Cuprum Lubin
23:25 | 23:25 | 31:29 | 22:25
Kolejka 2
wtorek, 04 października
16:30
Kolejka 2
GKS Katowice
3:1
Projekt Warszawa
25:22 | 20:25 | 25:16 | 25:19
wtorek, 04 października
18:45
Kolejka 2
Jastrzębski Węgiel
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
21:25 | 32:30 | 25:20 | 25:18
wtorek, 04 października
21:00
Kolejka 2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
LUK Lublin
25:18 | 25:23 | 25:18
środa, 05 października
16:30
Kolejka 2
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
22:25 | 18:25 | 16:25
środa, 05 października
18:45
Kolejka 2
Barkom Każany Lwów
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
23:25 | 22:25 | 13:25
środa, 05 października
21:00
Kolejka 2
PGE Skra Bełchatów
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:22 | 25:17 | 25:19
czwartek, 06 października
18:45
Kolejka 2
Cuprum Lubin
0:3
PSG Stal Nysa
12:25 | 20:25 | 17:25
czwartek, 06 października
21:00
Kolejka 2
Ślepsk Malow Suwałki
3:1
Trefl Gdańsk
26:24 | 18:25 | 29:27 | 27:25
Kolejka 3
piątek, 07 października
20:30
Kolejka 3
LUK Lublin
1:3
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 22:25 | 26:24 | 15:25
sobota, 08 października
14:45
Kolejka 3
Projekt Warszawa
3:2
Barkom Każany Lwów
17:25 | 23:25 | 25:20 | 25:20 | 15:3
sobota, 08 października
17:30
Kolejka 3
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
GKS Katowice
28:26 | 25:19 | 25:21
niedziela, 09 października
14:45
Kolejka 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:18 | 21:25 | 25:22 | 27:25
niedziela, 09 października
17:30
Kolejka 3
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
27:29 | 25:20 | 25:13 | 25:22
niedziela, 09 października
20:30
Kolejka 3
PSG Stal Nysa
2:3
PGE Skra Bełchatów
25:20 | 25:20 | 19:25 | 21:25 | 8:15
poniedziałek, 10 października
17:30
Kolejka 3
BBTS Bielsko-Biała
3:2
Cerrad Enea Czarni Radom
25:18 | 22:25 | 20:25 | 25:23 | 15:12
wtorek, 11 października
17:30
Kolejka 3
Trefl Gdańsk
3:0
Cuprum Lubin
25:16 | 25:21 | 25:19
Kolejka 4
czwartek, 13 października
17:30
Kolejka 4
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:18 | 25:23 | 25:20
piątek, 14 października
17:30
Kolejka 4
Indykpol AZS Olsztyn
3:1
LUK Lublin
25:22 | 20:25 | 25:17 | 25:15
piątek, 14 października
20:30
Kolejka 4
Cerrad Enea Czarni Radom
1:3
PSG Stal Nysa
22:25 | 21:25 | 25:19 | 25:27
sobota, 15 października
14:45
Kolejka 4
PGE Skra Bełchatów
3:1
Trefl Gdańsk
23:25 | 25:22 | 25:21 | 25:18
sobota, 15 października
17:30
Kolejka 4
Ślepsk Malow Suwałki
3:1
Projekt Warszawa
25:22 | 27:29 | 25:20 | 31:29
sobota, 15 października
20:30
Kolejka 4
Cuprum Lubin
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
27:29 | 21:25 | 18:25
niedziela, 16 października
14:45
Kolejka 4
Jastrzębski Węgiel
3:0
Aluron CMC Warta Zawiercie
25:20 | 25:18 | 25:22
niedziela, 16 października
17:30
Kolejka 4
GKS Katowice
3:2
Barkom Każany Lwów
25:23 | 25:20 | 22:25 | 21:25 | 15:12
Kolejka 12
środa, 19 października
17:30
Kolejka 12
GKS Katowice
0:3
Cerrad Enea Czarni Radom
21:25 | 21:25 | 28:30
piątek, 25 listopada
20:30
Kolejka 12
PSG Stal Nysa
1:3
Trefl Gdańsk
20:25 | 25:22 | 14:25 | 22:25
sobota, 26 listopada
14:45
Kolejka 12
PGE Skra Bełchatów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:14 | 23:25 | 25:21 | 23:25 | 9:15
sobota, 26 listopada
17:30
Kolejka 12
Jastrzębski Węgiel
1:3
Cuprum Lubin
25:22 | 21:25 | 21:25 | 22:25
sobota, 26 listopada
20:30
Kolejka 12
LUK Lublin
3:2
Barkom Każany Lwów
25:22 | 24:26 | 25:19 | 24:26 | 15:10
niedziela, 27 listopada
14:45
Kolejka 12
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Projekt Warszawa
25:22 | 25:23 | 25:19
niedziela, 27 listopada
17:30
Kolejka 12
BBTS Bielsko-Biała
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
18:25 | 20:25 | 18:25
poniedziałek, 28 listopada
17:30
Kolejka 12
Indykpol AZS Olsztyn
2:3
Ślepsk Malow Suwałki
21:25 | 25:21 | 25:20 | 23:25 | 18:20
Kolejka 5
piątek, 21 października
17:30
Kolejka 5
BBTS Bielsko-Biała
0:3
Jastrzębski Węgiel
19:25 | 19:25 | 19:25
piątek, 21 października
20:30
Kolejka 5
PSG Stal Nysa
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25:21 | 25:22 | 25:20
sobota, 22 października
14:45
Kolejka 5
PGE Skra Bełchatów
2:3
Asseco Resovia Rzeszów
18:25 | 25:13 | 25:22 | 22:25 | 8:15
sobota, 22 października
17:30
Kolejka 5
Aluron CMC Warta Zawiercie
2:3
Indykpol AZS Olsztyn
25:20 | 24:26 | 23:25 | 25:20 | 12:15
sobota, 22 października
20:30
Kolejka 5
LUK Lublin
2:3
GKS Katowice
25:20 | 27:25 | 16:25 | 21:25 | 12:15
niedziela, 23 października
14:45
Kolejka 5
Barkom Każany Lwów
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
25:20 | 22:25 | 18:25 | 16:25
niedziela, 23 października
17:30
Kolejka 5
Projekt Warszawa
3:1
Cuprum Lubin
25:18 | 23:25 | 25:22 | 25:19
poniedziałek, 24 października
17:30
Kolejka 5
Trefl Gdańsk
3:0
Cerrad Enea Czarni Radom
25:21 | 25:21 | 25:20
Kolejka 6
piątek, 28 października
17:30
Kolejka 6
GKS Katowice
3:2
Ślepsk Malow Suwałki
23:25 | 25:16 | 20:25 | 25:21 | 15:11
piątek, 28 października
20:30
Kolejka 6
Cuprum Lubin
3:2
Barkom Każany Lwów
22:25 | 18:25 | 25:12 | 25:17 | 15:10
sobota, 29 października
14:45
Kolejka 6
PGE Skra Bełchatów
0:3
Projekt Warszawa
17:25 | 23:25 | 11:25
sobota, 29 października
17:30
Kolejka 6
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:17 | 25:15 | 25:18
sobota, 29 października
20:30
Kolejka 6
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 20:25 | 16:25
niedziela, 30 października
14:45
Kolejka 6
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Trefl Gdańsk
25:19 | 25:18 | 25:20
niedziela, 30 października
17:30
Kolejka 6
PSG Stal Nysa
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 18:25 | 13:25
niedziela, 30 października
20:30
Kolejka 6
LUK Lublin
2:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
25:21 | 25:15 | 20:25 | 21:25 | 11:15
Kolejka 7
wtorek, 01 listopada
16:30
Kolejka 7
Ślepsk Malow Suwałki
3:1
Cuprum Lubin
25:19 | 15:25 | 25:20 | 25:22
wtorek, 01 listopada
18:45
Kolejka 7
Barkom Każany Lwów
3:2
PGE Skra Bełchatów
22:25 | 25:23 | 25:23 | 16:25 | 15:13
wtorek, 01 listopada
21:00
Kolejka 7
Projekt Warszawa
3:0
Cerrad Enea Czarni Radom
25:21 | 25:20 | 27:25
środa, 02 listopada
16:30
Kolejka 7
PSG Stal Nysa
3:0
Indykpol AZS Olsztyn
25:20 | 25:19 | 25:20
środa, 02 listopada
18:45
Kolejka 7
Trefl Gdańsk
0:3
Jastrzębski Węgiel
23:25 | 17:25 | 14:25
środa, 02 listopada
21:00
Kolejka 7
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
29:27 | 25:19 | 26:24
czwartek, 03 listopada
16:30
Kolejka 7
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
GKS Katowice
29:27 | 25:20 | 25:19
czwartek, 03 listopada
18:45
Kolejka 7
BBTS Bielsko-Biała
1:3
LUK Lublin
20:25 | 23:25 | 26:24 | 21:25
Kolejka 8
piątek, 04 listopada
20:30
Kolejka 8
PGE Skra Bełchatów
0:3
Ślepsk Malow Suwałki
20:25 | 23:25 | 21:25
sobota, 05 listopada
14:45
Kolejka 8
Jastrzębski Węgiel
3:0
Asseco Resovia Rzeszów
26:24 | 25:23 | 26:24
sobota, 05 listopada
20:30
Kolejka 8
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Barkom Każany Lwów
20:25 | 15:25 | 22:25
niedziela, 06 listopada
14:45
Kolejka 8
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
Projekt Warszawa
25:22 | 25:23 | 21:25 | 25:23
niedziela, 06 listopada
17:30
Kolejka 8
LUK Lublin
3:1
PSG Stal Nysa
29:27 | 25:20 | 19:25 | 25:22
niedziela, 06 listopada
20:30
Kolejka 8
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:18 | 25:21 | 25:23
poniedziałek, 07 listopada
17:30
Kolejka 8
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Trefl Gdańsk
15:25 | 25:27 | 15:25
poniedziałek, 07 listopada
20:30
Kolejka 8
GKS Katowice
3:0
Cuprum Lubin
25:19 | 25:17 | 25:16
Kolejka 9
czwartek, 10 listopada
20:30
Kolejka 9
Ślepsk Malow Suwałki
3:2
Cerrad Enea Czarni Radom
23:25 | 31:29 | 25:20 | 23:25 | 19:17
piątek, 11 listopada
17:30
Kolejka 9
Trefl Gdańsk
3:0
LUK Lublin
25:17 | 25:19 | 25:18
sobota, 12 listopada
14:45
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
3:1
Indykpol AZS Olsztyn
26:24 | 25:23 | 23:25 | 25:20
sobota, 12 listopada
17:30
Kolejka 9
Projekt Warszawa
1:3
Jastrzębski Węgiel
11:25 | 25:22 | 21:25 | 16:25
niedziela, 13 listopada
14:45
Kolejka 9
Barkom Każany Lwów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28:26 | 17:25 | 25:20 | 21:25 | 10:15
niedziela, 13 listopada
17:30
Kolejka 9
Cuprum Lubin
3:2
PGE Skra Bełchatów
25:19 | 24:26 | 25:22 | 23:25 | 15:10
niedziela, 13 listopada
20:30
Kolejka 9
PSG Stal Nysa
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
14:25 | 22:25 | 16:25
poniedziałek, 14 listopada
20:30
Kolejka 9
BBTS Bielsko-Biała
1:3
GKS Katowice
21:25 | 25:20 | 22:25 | 19:25
Kolejka 10
piątek, 18 listopada
17:30
Kolejka 10
LUK Lublin
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
19:25 | 22:25 | 16:25
piątek, 18 listopada
20:30
Kolejka 10
PSG Stal Nysa
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:14 | 25:18 | 25:21
sobota, 19 listopada
14:45
Kolejka 10
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Trefl Gdańsk
25:19 | 25:23 | 28:26
sobota, 19 listopada
17:30
Kolejka 10
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:22 | 26:24 | 25:21
sobota, 19 listopada
20:30
Kolejka 10
GKS Katowice
0:3
PGE Skra Bełchatów
21:25 | 21:25 | 23:25
niedziela, 20 listopada
14:45
Kolejka 10
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Projekt Warszawa
24:26 | 19:25 | 20:25
niedziela, 20 listopada
17:30
Kolejka 10
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Cuprum Lubin
17:25 | 20:25 | 21:25
niedziela, 20 listopada
20:30
Kolejka 10
Jastrzębski Węgiel
3:0
Barkom Każany Lwów
25:14 | 30:28 | 25:20
Kolejka 11
wtorek, 22 listopada
16:15
Kolejka 11
Trefl Gdańsk
3:0
BBTS Bielsko-Biała
25:17 | 25:22 | 25:22
wtorek, 22 listopada
18:30
Kolejka 11
PSG Stal Nysa
2:3
GKS Katowice
21:25 | 24:26 | 25:17 | 25:22 | 12:15
wtorek, 22 listopada
21:00
Kolejka 11
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
21:25 | 32:30 | 19:25 | 22:25
środa, 23 listopada
16:15
Kolejka 11
PGE Skra Bełchatów
3:0
Cerrad Enea Czarni Radom
25:17 | 25:14 | 25:21
środa, 23 listopada
18:30
Kolejka 11
Cuprum Lubin
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:25 | 11:25 | 18:25
środa, 23 listopada
21:00
Kolejka 11
Projekt Warszawa
1:3
LUK Lublin
25:19 | 27:29 | 18:25 | 17:25
czwartek, 24 listopada
16:15
Kolejka 11
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 17:25 | 25:27
czwartek, 24 listopada
18:30
Kolejka 11
Barkom Każany Lwów
2:3
Indykpol AZS Olsztyn
22:25 | 25:23 | 19:25 | 28:26 | 13:15
Kolejka 13
czwartek, 01 grudnia
17:30
Kolejka 13
Asseco Resovia Rzeszów
VS
PSG Stal Nysa
Hala Podpromie Podpromie 10, Rzeszów
piątek, 02 grudnia
20:30
Kolejka 13
Projekt Warszawa
VS
BBTS Bielsko-Biała
HWS Arena Ursynów Pileckiego 122, Warszawa
sobota, 03 grudnia
14:45
Kolejka 13
PGE Skra Bełchatów
VS
Jastrzębski Węgiel
Hala Energia Dąbrowskiego 11, Bełchatów
sobota, 03 grudnia
17:30
Kolejka 13
Ślepsk Malow Suwałki
VS
LUK Lublin
Suwałki Arena Zarzecze 26, Suwałki
sobota, 03 grudnia
20:30
Kolejka 13
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Cuprum Lubin
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Niepodległości 11B, Iława
niedziela, 04 grudnia
14:45
Kolejka 13
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Cerrad Enea Czarni Radom
Hala Azoty Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 04 grudnia
17:30
Kolejka 13
Barkom Każany Lwów
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
HWS Suche Stawy Suche Stawy, Kraków
poniedziałek, 05 grudnia
17:30
Kolejka 13
Trefl Gdańsk
VS
GKS Katowice
Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Kolejka 14
wtorek, 06 grudnia
16:15
Kolejka 14
PSG Stal Nysa
VS
Projekt Warszawa
Hala Nysa Sudecka 23, Nysa
wtorek, 06 grudnia
18:30