Michał Winiarski

Michał Winiarski

  • rola: Asystent

Rok temu debiutował jako drugi trener u boku Roberto Piazzy. Dziewięć miesięcy później świętował swoje czwarte Mistrzostwo Polski, ale pierwsze w roli asystenta. Przed kolejnym sezonem na trenerskiej ławce PGE Skry Bełchatów Michał Winiarski jest znacznie pewniejszy.

- Myślę, że dużo się zmieniło po ostatnim sezonie, kiedy przychodziłem na pierwsze zajęcia jako drugi trener. Nie ukrywam, że byłem wtedy bardzo podekscytowany, czułem wielkie emocje. Teraz jestem bardziej - nie chciałbym powiedzieć - obyty, ale jest to już dla mnie normalność. Myślę, że dla chłopaków także. Wypracowaliśmy w zeszłym roku pewne relacje, które uważam, że funkcjonowały dobrze przez cały rok, dlatego teraz jestem znacznie spokojniejszy i pewniejszy siebie. Mam też dużo więcej wiedzy, ponieważ przez ostatni sezon wiele się wydarzyło - mówi.

Jako siatkarz związany był z PGE Skrą przez 8 lat. Pierwszy kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał w 2005 roku. Do Skry przychodził jako wschodząca gwiazda polskiej i światowej siatkówki. Szybko stał się czołową postacią nie tylko żółto-czarnych, ale i reprezentacji Polski. - Nie będę ukrywał, że chcemy zdobyć Mistrzostwo Polski – zapowiadał po przyjeździe do Bełchatowa i kilka miesięcy później na jego szyi zawisł pierwszy złoty medal. Było to 12 lat temu.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.