Mikołaj Sawicki siatkarzem PGE Skry Bełchatów

piątek, 29 maj 2020 13:56 Opublikowane w Aktualności

O tym, że marzenia się spełniają, na pewno będzie mógł powiedzieć Mikołaj Sawicki. Po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniach, siatkarz wraca do PGE Skry Bełchatów i przez kolejny sezon będzie pełnoprawnym graczem pierwszej drużyny.

Artur Szalpuk opuszcza PGE Skrę Bełchatów

czwartek, 28 maj 2020 13:56 Opublikowane w Aktualności

Przyjmujący Artur Szalpuk po sezonie 2019/2020 opuszcza zespół PGE Skry Bełchatów.

W ubiegłym tygodniu statystyk reprezentacji Polski Robert Kaźmierczak poprowadził webinarium dla przedstawicieli siatkówki z Irlandii. Cieszymy się, że doświadczenie naszych sztabowców jest cenione także zagranicą!

Odmrażanie siatkówki z publicznością?

sobota, 23 maj 2020 08:25 Opublikowane w Aktualności

W trakcie czwartkowego spotkania Premiera Mateusza Morawieckiego z wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i członkiem prezydium PKOl Ryszardem Czarneckim przedstawiono dalsze plany „odmrażania” imprez sportowych w naszym kraju. Brzmią one bardzo dobrze dla kibiców siatkówki, dając nadzieję na najbliższe miesiące.

Za nami sezon 2019/2020, który niespodziewanie został przedwcześnie zakończony. Z każdego roku PGE Skra stara się wyciągać wnioski, by być jeszcze lepszym klubem, nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. A Wy, drodzy Kibice, możecie nam w tym pomóc.

Sport to obszar, który potrafi połączyć ludzi bez względu na branżę, status społeczny, pochodzenie czy jakiekolwiek inne aspekty. Na każdym meczu w hali Energia spotyka się grupa kibiców, która wspiera PGE Skrę i jest w stanie wiele poświęcić dla klubu. My z kolei staramy się odwdzięczyć jak najlepszym widowiskiem sportowym, ale i wydarzeniami okołosiatkarskimi. To sprawia, że po raz kolejny nasze mecze zostały uznane za najbardziej atrakcyjne w PlusLidze.

Chcemy się jednak rozwijać. Jesteśmy dla Was, dla kibiców, dlatego liczymy, że nam w tym pomożecie. Przygotowaliśmy specjalną ankietę, której wypełnienie zajmie Wam kilka minut, a nam pomoże wyciągnąć odpowiednie wnioski i stworzyć jeszcze lepsze widowiska, w których wszyscy razem uczestniczymy.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie TUTAJ. To nic nie kosztuje, a może pozwolić zrobić kolejny wielki krok - na tyle duży, że mecze w hali Energia, a także nasza działalność w social mediach czy innych kanałach będzie dla Was jeszcze bliższa. Dziękujemy i do zobaczenia w sezonie 2020/2021!

Grzegorz Łomacz to kolejny z siatkarzy PGE Skry, który pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały. - Może to nie wygląda na ważny okres, ale może okazać się bezcenny w kontekście przygotowań do igrzysk - mówi rozgrywający.

1 czerwca reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Spale. Vital Heynen do kadry powołał również siatkarzy i sztab PGE Skry. - Wakacje się kończą - śmieje się Karol Kłos, środkowy bełchatowskiego zespołu.

Mateusz Bieniek: Cieszę się, że spotkamy się w Spale

poniedziałek, 18 maj 2020 12:25 Opublikowane w Aktualności

Mateusz Bieniek, nowy środkowy PGE Skry Bełchatów, znalazł się w gronie 19 zawodników, którzy pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały.

Selekcjoner Vital Heynen podał skład reprezentacji Polski na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. W Centralnym Ośrodku Sportu będzie trenować pięciu siatkarzy PGE Skry, a do Spały pojadą również trener, statystyk i fizjoterapeuta bełchatowskiego klubu.

Wciąż chcą być w rodzinie PGE Skry

poniedziałek, 18 maj 2020 08:09 Opublikowane w Aktualności

Firma Karton Polska od minionego sezonu jest sponsorem PGE Skry Bełchatów. Jak tłumaczy Maciej Kołodziejczyk, jej właściciel, był to doskonały pomysł.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.