Europa wraca do Bełchatowa! Przed PGE Skrą turniej Ligi Mistrzów

poniedziałek, 25 styczeń 2021 11:58 Opublikowane w Aktualności

To będzie bardzo wyczerpujący tydzień dla siatkarzy PGE Skry. Bełchatowianie od wtorku do czwartku zagrają w turnieju Ligi Mistrzów, który odbędzie się w hali Energia. Cel? Awans do ćwierćfinału!

Taylor Sander: Musimy być tak walczącą drużyną

piątek, 22 styczeń 2021 19:21 Opublikowane w Aktualności

Taylor Sander w piątkowym meczu z GKS Katowice odebrał pierwszą nagrodę MVP w PlusLidze. Amerykanin znacznie pomógł zespołowi w odniesieniu zwycięstwa 3:1.

PGE Skra nareszcie zwycięska! I to w jakim stylu!

piątek, 22 styczeń 2021 18:21 Opublikowane w Aktualności

PGE Skra po bardzo dobrym meczu pokonała GKS Katowice 3:1 i przełamała passę przegranych. Cieszy również styl, w jakim bełchatowianie odnieśli zwycięstwo, a teraz czeka ich trudny bój w Lidze Mistrzów.

To najwyższy czas na przełamanie PGE Skry!

czwartek, 21 styczeń 2021 08:31 Opublikowane w Aktualności

Ostatni tydzień nie był łatwy dla PGE Skry. To jednak zespół, który się nie poddaje, dlatego w piątek chce nareszcie odnieść zwycięstwo, bowiem do Bełchatowa przyjeżdża GKS Katowice.

Akredytacje na turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

poniedziałek, 18 styczeń 2021 07:33 Opublikowane w Aktualności

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów o godz. 10 rozpocznie proces akredytacyjny na turniej fazy grupowej Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w hali Energia w dniach 26-28 stycznia 2021.

PGE Skra przegrała z Jastrzębskim Węglem

sobota, 16 styczeń 2021 15:23 Opublikowane w Aktualności

To był ważny mecz dla obu ekip, a lepsi z tej batalii od PGE Skry okazali się siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Ekipa ze Śląska wygrała 3:0 i dopisała do swojego konta trzy punkty w PlusLidze.

PGE Skra chce się przełamać!

piątek, 15 styczeń 2021 08:50 Opublikowane w Aktualności

To będzie wyjątkowy mecz, nie tylko ze względu na dwie wielkie siatkarskie marki. W sobotę PGE Skra podejmie w hali Energia Jastrzębski Węgiel, czyli zespoły wyjątkowo głodne zwycięstwa!

- Cieszymy się, że wróciliśmy do tego meczu i pokazaliśmy trochę emocji - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan PGE Skry po przegranej z Asseco Resovią 2:3.

Mecze PGE Skry z Asseco Resovią okrzyknięto już ligowymi klasykami. Nie inaczej było w środę i mimo wielkiego powrotu, bełchatowianie przegrali po tie-breaku.

PGE Skra podziękowała Mariuszowi Wlazłemu

sobota, 09 styczeń 2021 18:48 Opublikowane w Aktualności

Po 17 latach gry w PGE Skrze Bełchatów z klubu odszedł Mariusz Wlazły. Klub zdecydował się zastrzec numer “2”, z którym występowała Legenda bełchatowskiej drużyny, a podczas sobotniego meczu z Treflem Gdańsk, czyli aktualnym klubem Wlazłego, pod sufitem hali zawisł wyjątkowy proporzec.

Wlazły w zasadzie całą seniorską karierę spędził w PGE Skrze Bełchatów. To z tym klubem zdobywał dziewięć mistrzostw Polski, siedem krajowych Pucharów, cztery Superpuchary, a do tego medale Klubowych Mistrzostw Świata i Ligi Mistrzów. Przez tak długi czas i dziesiątki sukcesów stał się ikoną PGE Skry.

Po sezonie 2019/2020 Wlazły opuścił jednak bełchatowski klub. PGE Skra postanowiła wówczas uhonorować swoją legendę i zastrzec numer “2”, który stał się już kultowy dla Wlazłego.

- Ten numer zawsze będzie kojarzył się z Mariuszem. W ten sposób chcemy też podziękować Mariuszowi za pomoc w osiąganiu naszych wspólnych sukcesów, ale też wszystkie medale będą się Mariuszowi kojarzyć z PGE Skrą. Koszulka z jego numerem już wkrótce zawiśnie pod sufitem hali Energia - mówił Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Podczas sobotniego meczu Wlazły otrzymał od zarządu klubu oraz przedstawicieli Polskiego Związku Piłki SIatkowej podziękowania oraz pamiątkową statuetkę. Chwilę później pod sufitem pojawił się proporzec.

Przypomnijmy, że wcześniej klub zastrzegł numer “10”, który upamiętnia Miguela Angela Falaskę, zmarłego siatkarza i trenera PGE Skry.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.