Autor: Maciej Nowocień

Dusan Petković: Czas pokazać naszą moc

- Jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie - mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry przed zbliżającym się turniejem Ligi Mistrzów.

Przed PGE Skrą kolejny turniej Ligi Mistrzów. Idealnym rozwiązaniem byłoby wygrać wszystkie mecze po 3:0, ale to nie będzie takie proste.
Dusan Petković: - To będzie trudny turniej. Na razie myślimy tylko o pierwszym meczu, bo jest dla nas wyjątkowo ważny. Musimy się skupić na tym i być może coś pozytywnego z tego wyjdzie. Trzeba dać z siebie wszystko, pokazać naszą jakość. Jesteśmy mocniejsi po słabszym momencie w sezonie i teraz musimy pokazać nasz charakter.

Z Grupą Azoty ZAKSA PGE Skra zagra już po raz piąty w tym sezonie.
- ZAKSA pokazuje wysoką jakość w tym sezonie. Nie przegrali żadnego meczu, stracili tylko jeden punkt przeciwko nam. Są ustabilizowaną drużyną, ale wierzę, że my też jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie.

Szykuje się ładna oprawa turnieju, jednak zabraknie kibiców...
- Szkoda, że nie będzie naszych znakomitych fanów. Byłoby nam łatwiej podejść do tego w pozytywny sposób. To dziwny sezon, gramy bez kibiców, ale to nie sprawi, że podejdziemy do meczu z mniejszą ambicją. Musimy dać sobie radę w pustej hali.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.