Autor: Maciej Nowocień

Biuro Prasowe PGE Skry dziękuje za współpracę w sezonie 2019/2020

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów pragnie podziękować przedstawicielom prasy, telewizji, radia, portali internetowych oraz fotoreporterom za obecność i obsługę medialną meczów naszej drużyny w sezonie 2019/2020.

Tradycyjnie nie zawiedliście, a na każdym spotkaniu w hali Energia gościliśmy liczne grono zarówno dziennikarzy, fotoreporterów oraz operatorów, jak i innych przedstawicieli mediów. Cieszymy się, że byliście z nami i relacjonowaliście spotkania PGE Skry w PlusLidze. To dzięki Wam możemy pochwalić się zarówno dużą oglądalnością w telewizji, jak i wysoką wartością mediową w każdym miesiącu rozgrywek.

Mamy nadzieję, że liczną wysyłką materiałów prasowych w wielu wypadkach ułatwiliśmy Wam pracę i dziękujemy, że tak chętnie wykorzystywaliście je w publikacjach prasowych, radiowych, telewizyjnych czy internetowych.

Pragniemy podkreślić, jak ważna dla naszego klubu jest Wasza praca i doceniamy każdą obecność na meczu w hali Energia czy na spotkaniach wyjazdowych. Mamy nadzieję, że od strony medialnej również nie mogli Państwo narzekać na współpracę z nami. Cenimy także Wasze uwagi i jeśli możemy coś poprawić przed kolejnymi sezonami, prosimy o wiadomość na media@skra.pl.

Biuro Prasowe PGE Skry informuje, że w trudnej sytuacji, jaką mamy aktualnie na świecie, chętnie ułatwimy Wam kontakt z zarządem, sztabem czy zawodnikami. W razie zapotrzebowania na materiały do dalszego wykorzystania, prosimy o kontakt mailowy (media@skra.pl) lub telefoniczny (+48 510 456 432). Mimo że sezon PlusLigi już za nami, to nasza praca się nie kończy, dlatego zapraszamy na nasze kanały komunikacyjne.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!