Autor: Maciej Nowocień

BEWA oficjalnym dostawcą wody źródlanej PGE Skry w sezonie 2021/2022

Miło nam poinformować, że od początku sezonu 2021/2022 oficjalnym dostawcą wody źródlanej dla siatkarzy PGE Skry jest BEWA Sp . z o.o.

BEWA to jeden z największych w Polsce producentów wody źródlanej, mineralnej, napojów oraz 100% soków tłoczonych. Firma ma już blisko 30-letnią tradycję, a od początku działalności stale rozwija swój asortyment. Jej produkty można znaleźć w największych sieciach handlowych i dyskontach w całej Polsce.

Kibicom nie trzeba przypominać, że nawodnienie podczas treningów czy meczów jest dla sportowców bardzo ważne. Dlatego klub bardzo cieszy się, że może liczyć na produkty najwyższej jakości, a siatkarze od początku sezonu 2021/2022 chwalą wodę dostarczaną przez firmę BEWA.

- Bardzo się cieszę, że po krótkiej przerwie znów możemy współpracować z firmą BEWA. Woda dostarczana do naszego klubu jest najwyższej jakości, a musimy dbać o zdrowie naszych zawodników. To bardzo ważne, szczególnie w wyczynowym sporcie. Liczę, że to także przyczyni się do naszych sukcesów w tym sezonie - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Po kilku latach z przyjemnością wróciliśmy do sponsorowania PGE Skry Bełchatów. Współpraca z tak utytułowanym klubem to dla naszej firmy nie tylko zaszczyt i wyróżnienie ale też emocje związane z kibicowaniem. Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące przyniosą kolejne wielkie sukcesy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na wszystkich frontach siatkarskich rozgrywek - mówi Zbigniew Walkiewicz, wiceprezes zarządu Bewa Sp. z o.o.