Autor: Maciej Nowocień

Akredytacje medialne na sezon 2019/2020

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów rozpoczyna proces akredytacyjny na fazę zasadniczą PlusLigi w sezonie 2019/2020. Zapraszamy dziennikarzy i innych przedstawicieli mediów do obsługi meczów naszego zespołu.

Wnioski o stałe akredytacje (prasa, foto, radio, TV) można składać za pośrednictwem platformy Accredito.com. Wystarczy zasubskrybować Biuro Prasowe PGE Skry pod tym linkiem. W późniejszym terminie, przed każdym spotkaniem będzie też możliwość jednorazowej akredytacji na wybrany mecz.

Dodajmy, że w przypadku subskrypcji Biura Prasowego PGE Skry, będą wówczas Państwo mieli nie tylko możliwość akredytacji na sezon lub poszczególne domowe mecze mistrzów Polski, ale będą Państwo również na bieżąco otrzymywać informacje prasowe na temat klubu.

Termin składania wniosków o stałe akredytacje to 23 października, godz. 12 i jest NIEPRZEKRACZALNY. O przyznaniu akredytacji dziennikarze i fotoreporterzy zostaną poinformowani za pośrednictwem systemu Accredito.com. Biuro Prasowe PGE Skry zachowuje możliwość odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym media@skra.pl lub numerem telefonu +48 510 456 432.