Autor: Maciej Nowocień

"Gdzie ja, tam PGE Skra!" VIII (1)

Trwa nasz coroczny konkurs na najlepsze wakacyjne zdjęcie z motywem PGE Skry. Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do wysyłania zdjęć, dorzucamy dodatkowe nagrody!

W tym roku wakacyjnie bawimy się z Wami już po raz ósmy. Konkurs polega na tym, by przesłać swoje zdjęcie z wypoczynku, ale zawrzeć w nim motyw PGE Skry. Wystarczy mieć na sobie koszulkę, szalik czy inny gadżet związany z naszym klubem. Liczy się jednak kreatywność, więc mamy nadzieję, że macie fajne pomysły na zdjęcia - najlepsze zostaną bowiem nagrodzone!

Wiemy, że PGE Skrę kochają kibice w całej Polsce (a także poza jej granicami), dlatego cieszymy się, że dostajemy zdjęcia z najdalszych zakątków naszego kraju i nie tylko. W naszej skrzynce znaleźliśmy fotki m.in. z Otwocka, Karpacza, Międzyzdrojów, a nawet Londynu! Poniżej prezentujemy kilka z nadesłanych prac i zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej zabawie.

UWAGA! W tym tygodniu (do 14 lipca włącznie) mamy dla Was dodatkową nagrodę! Spośród osób, które prześlą zdjęcie, rozlosujemy mistrzowską koszulkę PGE Skry! Bierzcie więc aparaty i telefony w dłoń, wykażcie się pomysłowością i prześlijcie nam zdjęcie na konkurs@skra.pl z krótkim opisem, gdzie fotka została zrobiona.

Przypominamy, że nagrodą główną jest oryginalna meczowa koszulka PGE Skry z minionego sezonu, za drugie miejsce koszulka-replika, a za trzecie piłka z autografami naszych zawodników.

Nie zapomnijcie, by spełnić warunki formalne opisane w regulaminie. W wiadomości, oprócz zdjęcia, prosimy zamieścić treść zgód oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem, które znajdują się w paragrafie 3 regulaminu.

Brzmią one następująco:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji
i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu, imienia
i miejscowości na stronie internetowej KPS Skra Bełchatów S.A. oraz w mediach społecznościowych Klubu. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. Posiadam wiedzę, że podanie moich danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych KPS Skra Bełchatów S.A. w zakresie otrzymywania informacji dotyczących nowych usług i akcji Organizatora.

3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku w postaci fotografii przez KPS Skra Bełchatów S.A. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11 na potrzeby konkursu „Gdzie ja, tam i PGE Skra”. Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie.

4. Oświadczam, że zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w naszym serwisie skra.pl. Konkurs będzie się odbywać w dwóch turach. Pierwsza odsłona potrwa do 31 lipca, do godz. 23.59, a druga - od 1 do 31 sierpnia.

Liczymy na to, że jak co roku, otrzymamy od Was dziesiątki znakomitych zdjęć. W dotychczasowych edycjach mieliśmy już ujęcia znad morza, z gór, z... dna basenu, ale również domowych podwórek, lotnisk i innych ciekawych miejsc. Liczy się Wasza kreatywność!

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Sponsorem konkursu jest PGE Skra Bełchatów.

{gallery}artykuly/gdzieja20191{/gallery}