Autor: Maciej Nowocień

"Ferie z PGE Skrą" już za chwilę. Kto się zakwalifikował?

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia "Ferii z PGE Skrą", czyli niepowtarzalnych dni, które młodzi kibice będą mogli spędzić w naszym klubie. Znamy już nazwiska osób, które się zakwalifikowały do naszej akcji.

Kibice, którzy wezmą udział w "Feriach z PGE Skrą", będą miały okazję poznać siatkarzy i sztab szkoleniowy osobiście oraz zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w bełchatowskim klubie. W tym roku po raz kolejny postanowiliśmy dać możliwość naszym młodym kibicom zobaczyć to, czego zwykli fani zobaczyć nie mogą, na czele z gabinetami prezesów, fizjoterapeutów, szatnią zespołu i innymi pomieszczeniami klubowymi.

Nie każdy jednak może wziąć udział w akcji. Naszym kryterium było stworzenie rymowanki, wypracowania lub portretu dowolnego siatkarza lub osoby związanej z PGE Skrą.Musimy przyznać, że liczba zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, ale możemy wybrać tylko 20 osób, które będą z nami w dniach 20-24 stycznia.  

Poniżej podajemy nazwiska dzieci, które zakwalifikowały się do "Ferii z PGE Skrą". Ich rodziców prosimy o potwierdzenie obecności do piątku, do godz. 15. W przypadku braku zgłoszenia, miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO "FERII Z PGE SKRĄ 2020":

Natalia Mańkus
Natalia Grodzicka
Anna Kurpios
Paweł Tarabasz
Dagmara Baran
Maja Pisarek
Julia Borowczyk
Antonina Piechocka
Mikołaj Załęczny
Magdalena Pielużek
Piotr Woźniak
Dominik Czajkowski
Oliwia Woźniak
Natalia Milewska
Roksana Nockowska
Filip Maksymowicz
Maja Chlebicz
Florentyna Zachary
Dobrosława Rompa
Ada Pawełoszek

Więcej informacji na temat "Ferii z PGE Skrą" można uzyskać pod adresem e-mail marketing@skra.pl.