Sezon
2021/2022

 
Kolejka 1
piątek, 01 października
20:30
Kolejka 1
LUK Lublin
1:3
Jastrzębski Węgiel
15:25 | 21:25 | 25:21 | 16:25
sobota, 02 października
14:45
Kolejka 1
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 18:25 | 20:25
sobota, 02 października
17:30
Kolejka 1
Stal Nysa
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22:25 | 21:25 | 20:25
niedziela, 03 października
14:45
Kolejka 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
Ślepsk Malow Suwałki
25:23 | 23:25 | 25:23 | 25:21
niedziela, 03 października
17:30
Kolejka 1
GKS Katowice
3:2
Trefl Gdańsk
25:20 | 25:20 | 19:25 | 21:25 | 15:12
niedziela, 03 października
20:30
Kolejka 1
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Projekt Warszawa
16:25 | 17:25 | 23:25
poniedziałek, 04 października
20:30
Kolejka 1
Cuprum Lubin
1:3
PGE Skra Bełchatów
22:25 | 19:25 | 25:22 | 25:27
Kolejka 2
piątek, 08 października
17:30
Kolejka 2
Jastrzębski Węgiel
3:0
Stal Nysa
25:18 | 25:20 | 25:19
piątek, 08 października
20:30
Kolejka 2
Projekt Warszawa
3:1
Cuprum Lubin
18:25 | 25:17 | 25:17 | 31:29
sobota, 09 października
14:45
Kolejka 2
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:25 | 16:25 | 17:25
sobota, 09 października
17:30
Kolejka 2
GKS Katowice
3:0
Asseco Resovia Rzeszów
25:22 | 25:22 | 25:23
sobota, 09 października
20:30
Kolejka 2
Ślepsk Malow Suwałki
3:0
LUK Lublin
25:19 | 25:16 | 25:22
niedziela, 10 października
14:45
Kolejka 2
Trefl Gdańsk
1:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
25:21 | 18:25 | 22:25 | 22:25
niedziela, 10 października
17:30
Kolejka 2
PGE Skra Bełchatów
3:2
Indykpol AZS Olsztyn
25:16 | 25:22 | 23:25 | 17:25 | 15:10
Kolejka 3
piątek, 15 października
20:30
Kolejka 3
Projekt Warszawa
3:2
Jastrzębski Węgiel
20:25 | 25:21 | 19:25 | 32:30 | 22:20
sobota, 16 października
14:45
Kolejka 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:1
GKS Katowice
21:25 | 25:20 | 25:19 | 25:21
sobota, 16 października
17:30
Kolejka 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
LUK Lublin
25:22 | 25:13 | 25:19
sobota, 16 października
20:30
Kolejka 3
PGE Skra Bełchatów
3:2
Stal Nysa
25:17 | 19:25 | 25:23 | 21:25 | 20:18
niedziela, 17 października
14:45
Kolejka 3
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Cerrad Enea Czarni Radom
25:23 | 26:24 | 25:14
niedziela, 17 października
17:30
Kolejka 3
Trefl Gdańsk
3:0
Cuprum Lubin
25:23 | 25:15 | 25:15
niedziela, 17 października
20:30
Kolejka 3
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
29:31 | 21:25 | 26:28
Kolejka 4
piątek, 22 października
20:30
Kolejka 4
LUK Lublin
3:0
GKS Katowice
25:19 | 26:24 | 25:22
sobota, 23 października
14:45
Kolejka 4
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:2
Projekt Warszawa
25:27 | 25:18 | 14:25 | 25:18 | 15:9
sobota, 23 października
17:30
Kolejka 4
Cerrad Enea Czarni Radom
3:1
Trefl Gdańsk
25:19 | 20:25 | 31:29 | 26:24
sobota, 23 października
20:30
Kolejka 4
Stal Nysa
1:3
Asseco Resovia Rzeszów
21:25 | 25:17 | 21:25 | 18:25
niedziela, 24 października
14:45
Kolejka 4
Jastrzębski Węgiel
3:1
PGE Skra Bełchatów
25:18 | 25:20 | 17:25 | 25:18
niedziela, 24 października
17:30
Kolejka 4
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
Aluron CMC Warta Zawiercie
25:18 | 25:20 | 25:23
poniedziałek, 25 października
20:30
Kolejka 4
Cuprum Lubin
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:18 | 25:22 | 25:22
Kolejka 5
czwartek, 28 października
17:30
Kolejka 5
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:2
Cuprum Lubin
25:20 | 24:26 | 17:25 | 25:22 | 15:11
piątek, 29 października
20:30
Kolejka 5
Projekt Warszawa
3:1
LUK Lublin
29:31 | 25:19 | 25:22 | 25:19
sobota, 30 października
14:45
Kolejka 5
PGE Skra Bełchatów
2:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26:24 | 29:27 | 23:25 | 19:25 | 12:15
sobota, 30 października
17:30
Kolejka 5
Trefl Gdańsk
3:0
Stal Nysa
25:22 | 25:19 | 25:21
sobota, 30 października
20:30
Kolejka 5
Ślepsk Malow Suwałki
1:3
Cerrad Enea Czarni Radom
26:28 | 25:23 | 27:29 | 23:25
niedziela, 31 października
14:45
Kolejka 5
Asseco Resovia Rzeszów
0:3
Jastrzębski Węgiel
23:25 | 21:25 | 18:25
niedziela, 31 października
20:30
Kolejka 5
GKS Katowice
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
16:25 | 17:25 | 20:25
Kolejka 6
piątek, 05 listopada
20:30
Kolejka 6
LUK Lublin
2:3
Indykpol AZS Olsztyn
25:21 | 20:25 | 21:25 | 25:20 | 12:15
sobota, 06 listopada
14:45
Kolejka 6
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:1
Asseco Resovia Rzeszów
17:25 | 25:15 | 25:18 | 25:19
sobota, 06 listopada
17:30
Kolejka 6
Cuprum Lubin
3:1
GKS Katowice
25:27 | 25:20 | 25:19 | 25:19
sobota, 06 listopada
20:30
Kolejka 6
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
21:25 | 20:25 | 19:25
niedziela, 07 listopada
14:45
Kolejka 6
Projekt Warszawa
0:3
PGE Skra Bełchatów
17:25 | 21:25 | 23:25
niedziela, 07 listopada
17:30
Kolejka 6
Jastrzębski Węgiel
3:0
Trefl Gdańsk
25:14 | 25:22 | 25:22
niedziela, 07 listopada
20:30
Kolejka 6
Stal Nysa
1:3
Ślepsk Malow Suwałki
22:25 | 25:17 | 15:25 | 21:25
Kolejka 7
piątek, 12 listopada
17:30
Kolejka 7
GKS Katowice
3:1
Cerrad Enea Czarni Radom
25:17 | 18:25 | 29:27 | 25:21
sobota, 13 listopada
14:45
Kolejka 7
Asseco Resovia Rzeszów
3:0
Projekt Warszawa
25:21 | 26:24 | 25:20
sobota, 13 listopada
17:30
Kolejka 7
PGE Skra Bełchatów
2:3
LUK Lublin
25:16 | 26:24 | 22:25 | 18:25 | 12:15
sobota, 13 listopada
20:30
Kolejka 7
Aluron CMC Warta Zawiercie
3:0
Stal Nysa
25:20 | 25:22 | 25:22
niedziela, 14 listopada
14:45
Kolejka 7
Trefl Gdańsk
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23:25 | 20:25 | 14:25
niedziela, 14 listopada
17:30
Kolejka 7
Ślepsk Malow Suwałki
0:3
Jastrzębski Węgiel
22:25 | 20:25 | 19:25
poniedziałek, 15 listopada
17:30
Kolejka 7
Indykpol AZS Olsztyn
3:0
Cuprum Lubin
25:20 | 25:21 | 25:17
Kolejka 8
piątek, 19 listopada
20:30
Kolejka 8
Stal Nysa
2:3
GKS Katowice
22:25 | 21:25 | 25:20 | 25:17 | 10:15
sobota, 20 listopada
14:45
Kolejka 8
Jastrzębski Węgiel
2:3
Aluron CMC Warta Zawiercie
18:25 | 25:17 | 25:27 | 25:16 | 13:15
sobota, 20 listopada
17:30
Kolejka 8
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:17 | 25:22 | 25:18
sobota, 20 listopada
20:30
Kolejka 8
Cerrad Enea Czarni Radom
0:3
Indykpol AZS Olsztyn
23:25 | 23:25 | 23:25
niedziela, 21 listopada
14:45
Kolejka 8
Projekt Warszawa
3:0
Trefl Gdańsk
25:21 | 25:20 | 25:20
niedziela, 21 listopada
17:30
Kolejka 8
LUK Lublin
3:2
Cuprum Lubin
19:25 | 25:17 | 25:17 | 28:30 | 19:17
poniedziałek, 22 listopada
20:30
Kolejka 8
PGE Skra Bełchatów
3:2
Asseco Resovia Rzeszów
22:25 | 20:25 | 25:17 | 25:19 | 15:13
Kolejka 9
piątek, 26 listopada
20:30
Kolejka 9
Ślepsk Malow Suwałki
1:3
Projekt Warszawa
18:25 | 25:23 | 22:25 | 23:25
sobota, 27 listopada
14:45
Kolejka 9
Aluron CMC Warta Zawiercie
0:3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
36:38 | 13:25 | 14:25
sobota, 27 listopada
17:30
Kolejka 9
GKS Katowice
0:3
Jastrzębski Węgiel
17:25 | 20:25 | 21:25
sobota, 27 listopada
20:30
Kolejka 9
Asseco Resovia Rzeszów
1:3
LUK Lublin
21:25 | 25:23 | 22:25 | 23:25
niedziela, 28 listopada
14:45
Kolejka 9
Trefl Gdańsk
0:3
PGE Skra Bełchatów
18:25 | 13:25 | 22:25
niedziela, 28 listopada
17:30
Kolejka 9
Indykpol AZS Olsztyn
3:2
Stal Nysa
25:23 | 20:25 | 20:25 | 25:13 | 15:13
poniedziałek, 29 listopada
20:30
Kolejka 9
Cuprum Lubin
2:3
Cerrad Enea Czarni Radom
23:25 | 25:19 | 26:24 | 23:25 | 15:17
Kolejka 10
piątek, 03 grudnia
17:30
Kolejka 10
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
GKS Katowice
25:18 | 25:23 | 25:19
sobota, 04 grudnia
14:45
Kolejka 10
Indykpol AZS Olsztyn
0:3
Jastrzębski Węgiel
21:25 | 18:25 | 20:25
sobota, 04 grudnia
17:30
Kolejka 10
PGE Skra Bełchatów
3:0
Ślepsk Malow Suwałki
25:22 | 25:22 | 25:22
niedziela, 05 grudnia
14:45
Kolejka 10
Asseco Resovia Rzeszów
0:3
Trefl Gdańsk
21:25 | 20:25 | 21:25
niedziela, 05 grudnia
17:30
Kolejka 10
LUK Lublin
3:1
Cerrad Enea Czarni Radom
25:13 | 22:25 | 25:18 | 25:14
niedziela, 05 grudnia
20:30
Kolejka 10
Stal Nysa
1:3
Cuprum Lubin
23:25 | 35:33 | 17:25 | 19:25
poniedziałek, 06 grudnia
20:30
Kolejka 10
Projekt Warszawa
3:1
Aluron CMC Warta Zawiercie
31:33 | 25:23 | 25:19 | 26:24
Kolejka 11
piątek, 10 grudnia
20:30
Kolejka 11
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Indykpol AZS Olsztyn
Hala Azoty Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
sobota, 11 grudnia
14:45
Kolejka 11
Cuprum Lubin
VS
Jastrzębski Węgiel
HWS w Lubinie Odrodzenia 28 B, Lubin
sobota, 11 grudnia
20:30
Kolejka 11
Cerrad Enea Czarni Radom
VS
Stal Nysa
HWS RCS Struga 63, Radom
niedziela, 12 grudnia
14:45
Kolejka 11
GKS Katowice
VS
Projekt Warszawa
Ośrodek Sportowy "Szopienice" 11 Listopada 16, Szopienice
niedziela, 12 grudnia
17:30
Kolejka 11
Ślepsk Malow Suwałki
VS
Asseco Resovia Rzeszów
Suwałki Arena Zarzecze 26, Suwałki
niedziela, 12 grudnia
20:30
Kolejka 11
Trefl Gdańsk
VS
LUK Lublin
Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
poniedziałek, 13 grudnia
17:30
Kolejka 11
Aluron CMC Warta Zawiercie
VS
PGE Skra Bełchatów
HWS Zawierciu Blanowska 40, Zawiercie
Kolejka 12
piątek, 17 grudnia
20:30
Kolejka 12
PGE Skra Bełchatów
VS
GKS Katowice
Hala Energia Dąbrowskiego 11, Bełchatów
sobota, 18 grudnia
14:45
Kolejka 12
Asseco Resovia Rzeszów
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
Hala Podpromie Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 18 grudnia
20:30
Kolejka 12
Jastrzębski Węgiel
VS
Cerrad Enea Czarni Radom
HWS w Jastrzębiu-Zdroju Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
niedziela, 19 grudnia
14:45
Kolejka 12
Projekt Warszawa
VS
Indykpol AZS Olsztyn
HWS Arena Ursynów Pileckiego 122, Warszawa
niedziela, 19 grudnia
17:30
Kolejka 12
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Cuprum Lubin
Hala Azoty Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
niedziela, 19 grudnia
20:30
Kolejka 12
Trefl Gdańsk
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
poniedziałek, 20 grudnia
20:30
Kolejka 12
LUK Lublin
VS
Stal Nysa
HSW Globus Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
Kolejka 13
środa, 10 listopada
17:30
Kolejka 13
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3:0
Jastrzębski Węgiel
28:26 | 25:22 | 25:22
środa, 10 listopada
20:30
Kolejka 13
Stal Nysa
1:3
Projekt Warszawa
25:23 | 23:25 | 23:25 | 19:25
środa, 29 grudnia
17:30
Kolejka 13
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Trefl Gdańsk
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Niepodległości 11B, Iława
środa, 29 grudnia
17:30
Kolejka 13
Cuprum Lubin
VS
Asseco Resovia Rzeszów
HWS w Lubinie Odrodzenia 28 B, Lubin
środa, 29 grudnia
17:30
Kolejka 13
LUK Lublin
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
HSW Globus Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
środa, 29 grudnia
17:30
Kolejka 13
GKS Katowice
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Ośrodek Sportowy "Szopienice" 11 Listopada 16, Szopienice
środa, 29 grudnia
17:30
Kolejka 13
Cerrad Enea Czarni Radom
VS
PGE Skra Bełchatów
HWS RCS Struga 63, Radom
piątek, 25 lutego
17:30
Kolejka 13
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Trefl Gdańsk
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Niepodległości 11B, Iława
wtorek, 01 marca
17:30
Kolejka 13
GKS Katowice
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Ośrodek Sportowy "Szopienice" 11 Listopada 16, Szopienice
Kolejka 14
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Stal Nysa
Hala Azoty Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Projekt Warszawa
VS
Cerrad Enea Czarni Radom
HWS Arena Ursynów Pileckiego 122, Warszawa
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
PGE Skra Bełchatów
VS
Cuprum Lubin
Hala Energia Dąbrowskiego 11, Bełchatów
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Trefl Gdańsk
VS
GKS Katowice
Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Asseco Resovia Rzeszów
VS
Indykpol AZS Olsztyn
Hala Podpromie Podpromie 10, Rzeszów
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Jastrzębski Węgiel
VS
LUK Lublin
HWS w Jastrzębiu-Zdroju Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
środa, 05 stycznia
17:30
Kolejka 14
Ślepsk Malow Suwałki
VS
Aluron CMC Warta Zawiercie
Suwałki Arena Zarzecze 26, Suwałki
Kolejka 15
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Cuprum Lubin
VS
Projekt Warszawa
HWS w Lubinie Odrodzenia 28 B, Lubin
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
LUK Lublin
VS
Ślepsk Malow Suwałki
HSW Globus Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Aluron CMC Warta Zawiercie
VS
Trefl Gdańsk
HWS Zawierciu Blanowska 40, Zawiercie
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
VS
Cerrad Enea Czarni Radom
Hala Azoty Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Asseco Resovia Rzeszów
VS
GKS Katowice
Hala Podpromie Podpromie 10, Rzeszów
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Stal Nysa
VS
Jastrzębski Węgiel
Hala Nysa Sudecka 23, Nysa
sobota, 08 stycznia
17:30
Kolejka 15
Indykpol AZS Olsztyn
VS
PGE Skra Bełchatów
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Niepodległości 11B, Iława
Kolejka 16
sobota, 15 stycznia
17:30
Kolejka 16
Jastrzębski Węgiel
VS
Projekt Warszawa
HWS w Jastrzębiu-Zdroju Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
sobota, 15 stycznia
17:30
Kolejka 16
Indykpol AZS Olsztyn
VS
Ślepsk Malow Suwałki
Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Niepodległości 11B, Iława
sobota, 15 stycznia
17:30