×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów za nami

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów za nami

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów przeszedł już do historii. W niedzielę podopieczni Roberto Piazzy spotkali się z fanami w hali Energia. Nie zabrakło też innych, nie tylko siatkarskich, atrakcji.

Drugi dzień siódmego już zlotu kibiców bełchatowskiej ekipy rozpoczęła oficjalna konferencja prasowa z udziałem Zarządu, zawodników i sztabu trenerskiego, która miała miejsce w Galerii Olimpia. Sympatycy PGE Skry mieli niepowtarzalną okazję, aby osobiście zadać pytanie siatkarzom, a także pogratulować im wywalczonego dzień wcześniej Superpucharu Polski. Kolejne atrakcje czekały już w Energii.

W hali, w której na co dzień swoje mecze rozgrywają siatkarze PGE Skry, w niedzielne popołudnie bawili się kibice naszej drużyny. Przez ponad dwie godziny fani, a w tym rodziny z dziećmi, aktywnie uczestniczyli w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach, w których do wygrania były gadżety od Centrum Elektrycznego Ania, Roben, Urzędu Miasta Bełchatów, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz oczywiście pamiątki z logo naszego klubu. Najmłodsi fani sprawdzili się w quizie z wiedzy o bełchatowskiej drużynie i jej zawodnikach, a także chętnie malowali swoje buźki. Na zakończenie tej części siatkarskiego show przeprowadzono prezentację grup młodzieżowych PGE Skry.

Kolejnym punktem programu był koncert gwiazdy wieczoru, Sławomira. Piosenkarz rock-polo rozgrzał publikę swoimi przebojami, między innymi piosenką „Miłość w Zakopanem”. Nie zabrakło także światowych hitów, przede wszystkim „We are the champions”. Mamy nadzieję, że ten właśnie utwór zanucą gracze PGE Skry Bełchatów na zakończenie nadchodzącego sezonu PlusLigi!

Tym, na co najbardziej czekali zgromadzeni w hali Energii fani, była oczywiście prezentacja pierwszego zespołu. Poprzedziło ją pojawienie się na scenie zawodników PGE Skry II Bełchatów, którzy w zbliżającym się sezonie walczyć będą w II lidze. Siatkarze witali się z kibicami w rytm rockowych kawałków Guns N’Roses oraz AC/DC. Sympatycy żółto-czarnej ekipy skandowali głośno: Dziękujemy! Dziękujemy!

- Dziękuję w imieniu wszystkich, że jesteście z nami na tym zlocie. Ta inicjatywa wyszła od was. Cieszymy się, że nam kibicujecie – odpowiedział prezes PGE Skry, Konrad Piechocki. Największe oklaski od publiczności otrzymał oczywiście kapitan zespołu, Mariusz Wlazły, który przyłączył się do podziękowań: – W imieniu zespołu chciałbym podziękować za przybycie. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy spotkać się z wami przed sezonem.

Jako ostatni przemówił ze sceny trener Roberto Piazza. Włoski szkoleniowiec pochwalił się swoją znajomością języka polskiego, rozpoczynając słowami: dobry wieczór. Choć dalej posługiwał się już swoim językiem ojczystym, zaznaczył, że chce być pierwszym trenerem zza granicy, który nauczy się mówić po polsku. Tego wieczora jednak potrzebował jeszcze tłumacza. W tej roli świetnie sprawdził się drugi trener naszego zespołu, Michał Winiarski.

Prezentację drużyny zakończyło wspólne zdjęcie z członkami Klubu Kibica. Następnie siatkarze udali się do fanów, którzy już czekali na wspólne zdjęcia i autografy. Dla przybyłych kibiców była to wyjątkowa możliwość, by chwilę porozmawiać ze swoimi idolami.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów!

 


VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów został zorganizowany w ramach projektu unijnego „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.