×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.

Konferencja prasowa ze zdobywcami Superpucharu w Galerii Olimpia

Konferencja prasowa ze zdobywcami Superpucharu w Galerii Olimpia

- Bardzo miło gościć nam po raz kolejny tak znakomity klub… więcej niż klub, bo PGE Skra to instytucja. Witam wszystkich bardzo serdecznie i oddaję głos tym, dla których wszyscy tutaj przyszliśmy – rozpoczął oficjalną konferencję prasową zespołu PGE Skry Dyrektor Galerii Olimpia Mariusz Kabziński.

Oficjalna konferencja prasowa z udziałem Zarządu, siatkarzy i sztabu trenerskiego odbyła się w centrum handlowym naszego partnera już po raz czwarty. Dla sympatyków drużyny PGE Skry była to wyjątkowa okazja, aby osobiście pogratulować zdobycia Superpucharu.

- Dziękujemy, że przyszliście i byliście z nami na wczorajszym meczu. Wspólnie stawiamy sobie zawsze najwyższe cele. Wczoraj oglądaliśmy przedsmak tego, co możemy pokazać w sezonie. Wierzę, że ta grupa będzie walczyła o Mistrzostwo Polski oraz jak najlepszą grę w Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata – mówił Prezes Konrad Piechocki.

- W każdym roku staramy się stworzyć drużynę, która sięgnie po wszystkie zamierzone cele. Mam nadzieję, że stworzymy dobry klimat i będziemy się wszyscy dobrze bawić. Jeśli stworzymy sobie pozytywne warunki do pracy, na pewno wyniki, których każdy z nas oczekuje, same przyjdą – podkreślił Mariusz Wlazły.

Michał Winiarski został zapytany o to, czy w swoim oficjalnym debiucie na trenerskiej ławce... nie ciągnęło go na boisko. - Nie, bardzo ekscytuje mnie ta praca. Mogę patrzeć z innej perspektywy i bardzo mi się to podoba. Faktycznie, w tym meczu po raz pierwszy poczułem podobne emocje do tych, które przeżywałem jako zawodnik – podkreślił.

- Zawsze lepiej wygrywać niż przegrywać. Wczoraj odnieśliśmy ważne zwycięstwo. Zespół ze sobą współgra, panuje dobra atmosfera na boisku, jak i poza nim. Mam nadzieję, że wczorajszy mecz to dobry prognostyk i na koniec sezonu będziemy w takich humorach jak wczoraj – podsumował Grzegorz Łomacz.

 


VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów został zorganizowany w ramach projektu unijnego „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.