×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.

Mariusz Wlazły: Bawiliśmy się naszą siatkówką

Mariusz Wlazły: Bawiliśmy się naszą siatkówką

- Każdy mecz, który gramy w tej hali, chcemy wygrać. Niezależnie od tego, czy jest to walka o Superpuchar, czy mecz ligowy. Fajnie rozpocząć sezon od zdobycia trofeum. Był to jeden z naszych celów, który udało się zrealizować. Cieszę się, bo choć nie jesteśmy ze sobą tak długo, jak byśmy tego chcieli i są jeszcze braki w zgraniu, to na boisku wypłynęły pozytywne rzeczy i mogliśmy się przede wszystkim dobrze bawić naszą siatkówką – mówił Mariusz Wlazły, który wzniósł kolejne trofeum dla PGE Skry po 594 dniach. Tyle minęło od zwycięstwa bełchatowian w Pucharze Polski 2016.

- Każdy z nas podkreślał przed meczem, że mamy nadzieję na fajne widowisko dla kibiców. Wiemy, w jakim etapie przygotowań jesteśmy i wiemy, jak funkcjonowało nasze zgranie. Przede wszystkim chcieliśmy dobrze rozegrać to spotkanie, pokazać, że mamy elementy, którymi możemy walczyć, ale do sezonu zostało jeszcze trochę czasu, bo pierwsze kolejki odbędą się bez nas. Mamy czas, aby poprawić nasze zgranie i mankamenty, które wynikają z tego, że spędziliśmy ze sobą jeszcze mało czasu - dodał kapitan PGE Skry.

- Trener zawsze nam mówi, że musimy się śmiać (śmiech). Pozytywne emocje zawsze powodują lekkość na boisku i spojrzenie na inne sytuacje z przymrużeniem oka. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi, wiadomo, że pewne rzeczy są bardzo ważne, ale jeśli się do nich podejdzie w dobry sposób, to można się świetnie bawić tym, co się robi – zakończył atakujący bełchatowskiego zespołu.

O 13:00 w Galerii Olimpia odbędzie się konferencja prasowa ze zdobywcami Superpucharu. Dla sympatyków naszej drużyny będzie to wyjątkowa okazja, aby osobiście pogratulować zdobycia Superpucharu. Godzinę później zapraszamy do hali Energia, gdzie o godz. 14:00 rozpocznie się drugi dzień naszego zlotu.

Przypominamy, że wejście do hali Energia będzie nieodpłatne. Jedyną koniecznością jest posiadanie koszulki PGE Skry (wyjątek stanowią dzieci do 5. roku życia). Sympatycy naszej drużyny żółto-czarne koszulki będę mogli zakupić także przed wejściem do hali. 

Harmonogram drugiego dnia VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów w ramach Siatkarskiego Weekendu Mocy

Dzień II - 24 września (niedziela) – Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11
13:00 – 13:30 Konferencja inaugurująca sezon 2017/2018 w Galerii Olimpia
14:00 - 14:15 Rozpoczęcie VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów
14:15 – 17:00 Siatkarskie Show (konkursy, gry i zabawy, atrakcje dla kibiców i najmłodszych, m. in. malowanie buziek w barwy PGE Skry, animacje, pląsy i zdjęcia z pszczółkami PGE Skry Bełchatów, występ cheerleaderek, prezentacja Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów oraz naszych grup młodzieżowych)
17:00 – 18:00 Koncert Gwiazdy Wieczoru Sławomira
18:00 – 18:30 Prezentacja zespołu PGE Skry II Bełchatów – drugiej drużyny
18:30 – 19:30 Oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry Bełchatów
19:30 – 20:00 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Serdecznie zapraszamy.

 


VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów został zorganizowany w ramach projektu unijnego „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.