×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 5498.

W niedzielę oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry

W niedzielę oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry

PGE Skra jest już w komplecie. Cały zespół zaprezentuje się kibicom w niedzielny wieczór podczas drugiego dnia VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. Wicemistrzowie Polski wkroczą na scenę w hali Energia o godzinie 18:30!

- PGE Skra jest bardzo ciekawie złożona. Są zawodnicy doświadczeni, jak i kilku bardzo młodych i perspektywicznych – ocenia Prezes KPS Skra Bełchatów Konrad Piechocki, którego poprosiliśmy o charakterystykę zespołu na poszczególnych pozycjach.

Rozgrywający

Zmiana rozgrywającego jest oczywiście bardzo znacząca, kluczowa dla drużyny, bo Uriarte prowadził grę naszego zespołu przez kilka lat. Na pewno potrzeba czasu, by Grzesiek Łomacz zgrał się z zespołem, ale to doświadczony zawodnik, o dużych umiejętnościach, grający już z kilkoma chłopakami. Uważam, że szybko się zaaklimatyzuje w klubie. Marcin Janusz jest w naszej drużynie od kilku lat, zna chłopaków, jego umiejętności są coraz wyższe. Myślę, że będą się uzupełniać i będą kluczowymi postaciami tej drużyny.

Środkowi

W pewnym sensie można powiedzieć, że zachowaliśmy tutaj status quo. Ta pozycja w klubie od kilku lat jest bardzo mocno obsadzona. Klasa Srećko Lisinaca i Karola Kłosa jest znana. Mieli pewne problemy, ale były one przejściowe. Dołączył do grupy Patryk Czarnowski, którego rekomendować także nie trzeba. Bardzo doświadczony zawodnik i myślę, że będzie nie tylko uzupełnieniem tej dwójki, ale też jednym z naszych kluczowych zawodników. Mamy też młodego Serba – Nedeljkovicia, perspektywicznego, choć przed nim na pewno dużo pracy.

Przyjmujący

Na tej pozycji jest kilka zmian. Można powiedzieć, że mamy dwóch defensywnych, bardzo dobrych przyjmujących, których każda drużyna chciałaby mieć u siebie. To Niko Penchev i Milan Katić. Bardzo dobrze przyjmujący, ale i radzący sobie świetnie w ataku na quicku, na szybkiej piłce. Milad Ebadipour i Bartek Bednorz to siatkarze grający bardzo dobrze na wysokiej piłce, ale i dobrze przyjmujący. Ebadipour pokazuje, że jest zawodnikiem kompletnym, z dobrym przyjęciem i bardzo dobrym atakiem. Myślę, że szybko zaaklimatyzuje się u nas i będzie mocnym punktem drużyny. Również Bartek, który systematycznie robi postępy. Ma ogromny potencjał i wierzę w to, że otworzy się w tym sezonie.

Atakujący

Od wielu lat naszym wiodącym graczem i główną postacią jest Mariusz Wlazły. Przez wiele lat prezentuje światowy poziom. Został z nami w klubie, przedłużyliśmy kontrakt o kolejne dwa lata i wierzę głęboko w to, że Mariusz wciąż jest w stanie grać na tak wysokim poziomie.
Do drużyny dołączył Szymon Romać. Analizowaliśmy z trenerem przebieg jego kariery i potencjał. Leworęczny zawodnik, bardzo dynamiczny, z dobrą zagrywką i silnym atakiem. Myślę, że będzie bardzo dobrym uzupełnieniem i dostanie swoje szanse w tej drużynie, biorąc pod uwagę fakt, że w przekroju całego sezonu, jak wyliczyliśmy z Roberto, mamy do rozegrania ok. 50 spotkań. Dlatego każdy dostanie swoją szansę.

Libero

Na tej pozycji także zachowaliśmy status quo - doświadczenie z młodością. Kacper Piechocki, cały czas robiący postępy, coraz pewniej czujący się w grze, zbierający doświadczenie od kilku sezonów oraz ogromne doświadczenie Roberta Milczarka - myślę, że będzie bezcenne w przekroju całego sezonu i tak jak w ostatnich latach będą się wspaniale uzupełniać.

__________________________________

Po oficjalnej prezentacji pierwszej drużyny będzie okazja, aby osobiście życzyć naszym siatkarzom powodzenia w sezonie 2017/2018. Można będzie również zdobyć autograf pamiątkowe zdjęcie.

Harmonogram VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów w ramach Siatkarskiego Weekendu Mocy

Dzień I - 23 września (sobota) – Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11
19:00 Mecz o Superpuchar Polski 2017: PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:00 - 21:30 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Dzień II - 24 września (niedziela) – Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11
13:00 – 13:30 Konferencja inaugurująca sezon 2017/2018 w Galerii Olimpia
14:00 - 14:15 Rozpoczęcie VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów
14:15 – 17:00 Siatkarskie Show (konkursy, gry i zabawy, atrakcje dla kibiców i najmłodszych, m. in. malowanie buziek w barwy PGE Skry, animacje, pląsy i zdjęcia z pszczółkami PGE Skry Bełchatów, występ cheerleaderek, prezentacja Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów oraz naszych grup młodzieżowych)
17:00 – 18:00 Koncert Gwiazdy Wieczoru Sławomira
18:00 – 18:30 Prezentacja zespołu PGE Skry II Bełchatów – drugiej drużyny
18:30 – 19:30 Oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry Bełchatów
19:30 – 20:00 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Przypominamy, że o ile wstęp na sobotni mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ jest biletowany, to w niedzielę wejście do hali Energia będzie nieodpłatne. Jedyną koniecznością jest posiadanie koszulki PGE Skry. Sympatycy naszej drużyny żółto-czarne T-shirty będą mogli zakupić także przed wejściem do hali Energia.

Serdecznie zapraszamy!

 


VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów został zorganizowany w ramach projektu unijnego „PGE Skra Bełchatów – sportową perłą województwa łódzkiego”. Działanie jest realizowane w ramach projektu "PGE Skra Bełchatów-sportową perłą województwa łódzkiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Osi priorytetowej III. Gospodarka, innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013. Działania III. 2. Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności  przedsiębiorstw, marketing i promocja produktów i „Marek” Regionalnych i Lokalnych.

Program Regionalny
Promuj Łódzkie
Centrum Obsługi Przedsiębiorczości
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.