Akredytacje

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów uprzejmie informuje, że rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków akredytacyjnych na fazę zasadniczą PlusLigi w sezonie 2019/2020. Proces jest prowadzony za pośrednictwem platformy Accredito.com. Tak jak w poprzednim sezonie, wyłącznie za jej pośrednictwem będzie można składać wnioski akredytacyjne na mecze naszej drużyny w roli gospodarza.

Accredito jest nowoczesną platformą komunikacji, która ułatwia przebieg informacji między biurem prasowym klubu a dziennikarzami. To tutaj będą pojawiać się wszystkie informacje prasowe oraz załączane będą materiały multimedialne do pobrania i tylko w systemie Accredito będzie można ubiegać się o akredytacje stałe, i jednorazowe. Te drugie będą uruchamiane przed kolejnymi spotkaniami i będziemy o nich informować na bieżąco.

Do platformy można dołączyć TUTAJ Jeśli dziennikarz posiada już konto w systemie - wystarczy, że doda do obserwowanych nasze biuro prasowe TUTAJ Więcej informacji dotyczących z korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo TUTAJ

Wnioski na akredytacje stałe będą przyjmowane do 23 października, do godz. 12:00. O przyznaniu akredytacji dziennikarze i fotoreporterzy zostaną poinformowani za pośrednictwem systemu Accredito.com.

Po zakończeniu fazy zasadniczej PlusLigi zostanie wydany komunikat ws. przyjmowania wniosków akredytacyjnych na rundę play-off lub zachowania ważności otrzymanych akredytacji.

 

Jeszcze raz dziękujemy przedstawicielom mediów za obecność na meczach PGE Skry. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegała równie dobrze w przyszłym sezonie.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Maciej Nowocień
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 510 456 432

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.