poniedziałek, 14 listopad 2011 23:33

Koniec urlopów w PGE Skrze

Koniec urlopów w PGE Skrze

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach PlusLigi na siatkarski Puchar Świata trener PGE Skry Bełchatów po ostatnim meczu ligowym w Jastrzębiu-Zdroju dał mistrzom Polski wolne. We wtorek po południu laba się jednak skończy...

Właśnie we wtorek siatkarze PGE Skry spotkają się na pierwszych po dziewięciodniowej przerwie zajęciach. Zabraknie jednak kilku graczy, bo nie będzie reprezentantów - Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Paweł Zatorski i Marcin Możdżonek będą w tym czasie w Japonii, podobnie jak powołany do reprezentacji Serbii Aleksandar Atanasijević. Holenderski środkowy PGE Skry Wytze Kooistra walczyć będzie ze swoją reprezentacją w preeliminacjach olimpijskich.

Pozostali gracze mają stawić się na godz. 16 w klubie. Najbardziej pracowicie przerwę spędzał Michał Bąkiewicz, który nadrabiał zaległości spowodowane wcześniejszą chorobą. Pozostali gracze wypoczywali. Najdalej, bo w Hiszpanii, wolne dni spędzał rozgrywający Miguel Falasca. Z kolei w rodzinnym Pucku nad polskim morzem wypoczywał Daniel Pliński.

Przez najbliższe trzy tygodnie gracze PGE Skry będą przygotowywali się do drugiej części sezonu. Rozegrają też kilka meczów sparingowych. Najbliższy, już w sobotę, z AZS Częstochowa.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.