piątek, 23 wrzesień 2011 15:00

Siatkarze zapraszają Kibiców na Zlot

Siatkarze zapraszają Kibiców na Zlot

Już w najbliższą niedzielę o godz. 16 rozpocznie się wielkie święto wszystkich kibiców Skry Bełchatów. Na Placu Narutowicza odbędzie się I Ogólnopolski Zlot Kibiców naszego klubu. Imprezę zwieńczy imponująca prezentacja zespołu, który już w przyszły piątek rozpocznie zmagania w PlusLidze. Dla naszych fanów przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. konkursy z fantastycznymi nagrodami. Nagród mamy tak wiele, że pewnie prawie każdy kibic PGE Skry nie wróci do domu z pustymi rękami.

 

Na Zlot serdecznie zapraszają Was siatkarze naszej drużyny.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.