wtorek, 16 sierpień 2011 19:02

Siatkarze wznowili treningi

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wznowili dzisiaj zajęcia po letniej przerwie. Z drużyną trenuje na razie dwóch nowych zawodników - Serb Konstantin Cupković i dobrze znany w Bełchatowie Robert Milczarek, ostatnio występujący w Pamapolu Wieluń.

Zajęcia rozpoczęły się o godz. 17. Poprowadził je trener Jacek Nawrocki, który miał do dyspozycji wielu podstawowych graczy, m.in. Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego i Daniela Plińskiego. Brakowało czterech graczy, którzy uczestniczą w zgrupowaniu reprezentacji Polski, czyli Bartosza Kurka, Marcina Możdżonka, Pawła Zatorskiego i Karola Kłosa. Holender Wytze Kooistra trenuje z reprezentacją Holandii i w Bełchatowie stawi się na początku września. Z kolei trzeci zagraniczny siatkarz PGE Skry, Serb Aleksandar Atanasijević, który wraz z reprezentacją swojego kraju zdobył brązowy medal juniorskich mistrzostw świata. Do Bełchatowa przyjedzie w niedzielę.

Mistrzowie Polski do nowego sezonu będą przygotowywać się na własnych obiektach. Zaplanowano też szereg meczów sparingowych, m.in. z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovią Rzeszów i Jastrzębskim Węglem. Wszystko wskazuje na to, że 26 września, czyli cztery dni przed inauguracją PlusLigi, PGE Skra rozegra w hali Energia mecz pokazowy z jedną z czołowych drużyn Europy.

A jeszcze dziś wieczorem na stronie skra.pl będziecie mogli posłuchać rozmowy z Jackiem Nawrockim. Zapraszamy.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.