poniedziałek, 19 lipiec 2021 11:17

PGE Skra zagra z ekipami z Turcji w turnieju Giganci Siatkówki

PGE Skra zagra z ekipami z Turcji w turnieju Giganci Siatkówki

Znamy już pierwszy turniej, w którym siatkarze PGE Skry zagrają w ramach przygotowań do nowego sezonu PlusLigi. Tradycyjnie bełchatowianie wezmą udział w Gigantach Siatkówki, czyli zawodach, którego stali się już prawdziwym ambasadorem.

Giganci Siatkówki to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów towarzyskich w Europie. Co roku organizatorzy zapraszają dwie topowe drużyny z Polski, ale również spoza jej granic. W ostatnim czasie postawiono na formułę meczu międzypaństwowego. W tym roku polskie ekipy zmierzą się z ekipami z Turcji, jednak organizatorzy trzymają jeszcze nazwy drużyn rywali w tajemnicy.

- Cieszę się, że kolejny raz będziemy u nas gościć naszych przyjaciół z Bełchatowa, bo właściwie tak mogę mówić o PGE Skrze. Zawsze możemy na nich liczyć, a oni nie zawodzą rok do roku prezentując wysoką formę - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator turnieju Gigantów Siatkówki.

Bełchatowianie również cieszą się, że mogą już po raz jedenasty wystąpić w zawodach. - Udział w turnieju Gigantów Siatkówki to dla naszego klubu już tradycja. Nieprzerwanie występujemy w nim od 2011 roku i chyba mogę powiedzieć, że to od tych zawodów ustalamy nasz plan meczów towarzyskich w ramach przygotowania do nowego sezonu. Nigdy nie mogliśmy narzekać, zarówno na organizację, jak i poziom turnieju, który pozwala na solidne przetarcie przed startem PlusLigi. Jestem dumny, że jesteśmy już uważani za wizytówkę turnieju, który uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych towarzyskich turniejów w Europie. Do zobaczenia w Jelczu-Laskowicach - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Turniej Gigantów Siatkówki odbędzie się w dniach 25-26 września we wspomnianym Jelczu-Laskowicach. Informacje o biletach wkrótce.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.