poniedziałek, 01 marzec 2021 08:27

Dusan Petković: Wygraliśmy z silnym rywalem

Dusan Petković: Wygraliśmy z silnym rywalem

- Musimy myśleć pozytywnie. Nie ma czasu na negatywne spostrzeżenia - mówi Dusan Petković, MVP spotkania z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, który PGE Skra wygrała 3:1.

To zwycięstwo było bardzo potrzebne PGE Skrze. Bełchatowianie wygrali z naprawdę silną drużyną.
Dusan Petković: - Na pewno zagraliśmy dobry mecz. Pokazaliśmy dobrą energię, nieźle zaprezentowaliśmy się w przyjęciu i obronie. Podbijaliśmy dużo więcej piłek, niż zazwyczaj. To pomogło nam odnieść zwycięstwo. Poza tym świetnie zagrywaliśmy, "Bieniu" w drugim secie wykonał znakomitą pracę i sprawił, że wróciliśmy do gry. Cieszę się, że wygraliśmy z silnym rywalem.

Odebrałeś kolejną w tym sezonie statuetkę MVP.
- To jest też ważne, to jest coś miłego dla każdego zawodnika. Ale ja o tym nie myślę. Bardziej skupiam się na tym, że mamy niewiele czasu, żeby się zregenerować do następnego meczu z Zenitem Kazań.

A propos czwartkowego meczu - takie zwycięstwo może dobrze nastroić zespół.
- Musimy myśleć pozytywnie. Nie ma czasu na negatywne spostrzeżenia. W czwartek w meczu z Zenitem musimy dać z siebie wszystko i zobaczymy... Mamy bardzo silnego rywala, więc trzeba dać z siebie sto procent możliwości.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.