niedziela, 28 luty 2021 10:08

Taylor Sander nie zagra z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa

Taylor Sander nie zagra z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa

To nie najlepsza informacja dla kibiców PGE Skry. Taylor Sander, przyjmujący bełchatowskiego zespołu, nie zagra w niedzielnym meczu przeciwko VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa.

Ostatni czas był bardzo wymagający dla PGE Skry. Bełchatowianie w zasadzie przez cały miesiąc grali mecze co trzy dni, co przekłada się na zdrowie zawodników. Niestety podczas spotkania Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań kontuzji doznał Taylor Sander, który jest jednym z najjaśniejszych punktów bełchatowskiej drużyny.

Amerykanin ma stan zapalny w kolanie i potrzebuje czasu, by się wyleczyć oraz wrócić do pełnych treningów. Oznacza to, że nie zagra w niedzielnym meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Siatkarz będzie kibicował swoim kolegom z kwadratu dla rezerwowych.

Sztab medyczny PGE Skry robi wszystko, by Amerykanin jak najszybciej wrócił do treningów. To bardzo ważne, ponieważ w przyszłym tygodniu drużyna wyleci do Kazania na rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Zenitem. Następnie czeka ją ostatni mecz rundy zasadniczej PlusLigi - 9 marca PGE Skra zmierzy się z MKS Będzin.

Przypomnijmy, że w spotkaniu nie zagra też kontuzjowany Bartosz Filipiak, który, podobnie jak Sander, robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do pełnych treningów. W niedzielę atakujący będzie musiał zająć miejsce w kwadracie.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.