czwartek, 25 luty 2021 12:46

Siatkarze PGE Skry w salonie Toyoty AMX 

Siatkarze PGE Skry w salonie Toyoty AMX 

Czy są tutaj sympatycy motoryzacji? Do tej grupy należą zawodnicy PGE Skry, co potwierdzili podczas lutowej wizyty w salonie Toyota AMX Łódź.

Współpraca z Toyotą AMX Łódź przebiega bardzo owocnie, o czym świadczy trzeci sezon wspierania PGE Skry Bełchatów przez firmę AMX. Z racji tego, siatkarze bełchatowskiej drużyny: Grzegorz Łomacz, Mateusz Bieniek oraz Taylor Sander, poznali salon naszego sponsora "od kuchni".

Zawodnicy byli zachwyceni odwiedzinami, ponieważ mogli przyjrzeć się gamie nowych modeli samochodów dostępnych w salonie. To był jednak dopiero początek wizyty, gdyż w środku zwiedzili serwis mechaniczny, a także blacharsko-lakierniczy i nie tylko... Toyota AMX Łódź udostępniła również pomieszczenie, w którym wyeksponowane były klasyki tej marki, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród siatkarzy. Punktem kulminacyjnym wizyty było oficjalne przekazanie kluczyków wraz z samochodami. Od tego momentu na drogach można zauważyć ozdobione logotypami Toyoty AMX Łódź oraz PGE Skry Bełchatów auta, którymi przemieszczają się zawodnicy bełchatowskiej drużyny.

Wspólnie ze sponsorem zapraszamy do zapoznania się z ofertą Toyota AMX Łódź bądź - tak, jak siatkarze PGE Skry, do obejrzenia modeli na żywo. Aktualnie - od połowy lutego, Toyota AMX Łódź rozszerzyła swoją ofertę o najnowszy model swojej marki, czyli prestiżową Toyotę Highlander.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.