poniedziałek, 18 styczeń 2021 07:33

Akredytacje na turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

Akredytacje na turniej Ligi Mistrzów w Bełchatowie

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów o godz. 10 rozpocznie proces akredytacyjny na turniej fazy grupowej Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w hali Energia w dniach 26-28 stycznia 2021.

Tradycyjnie wnioski o akredytacje na mecze Ligi Mistrzów można składać poprzez elektroniczne biuro prasowe PGE Skry w portalu Accredito.com (LINK). Do Państwa dyspozycji jest identyfikator na wszystkie mecze trzydniowego turnieju. Przypomnijmy, że w zawodach, oprócz PGE Skry, udział wezmą Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Lindemans Aalst (Belgia) oraz Fenerbahce Stambuł (Turcja).

Biuro Prasowe PGE Skry Bełchatów uprzejmie informuje, że w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzeniami dotyczącymi liczby osób przebywających w hali Energia, liczba akredytacji jest ograniczona.

Przypominamy, że akredytacje mogą być przyznane jedynie profesjonalnym dziennikarzom, fotoreporterom i innym pracownikom mediów. Termin składania wniosków (24 stycznia, do godz. 12) jest nieprzekraczalny, a decyzje o przyznaniu lub nieprzyznaniu akredytacji ostateczne i prosimy o ich uszanowanie.

Aplikacja o akredytację oznacza akceptację regulaminu pracy mediów na meczach PGE Skry w sezonie 2020/2021, który znajduje się TUTAJ.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.