piątek, 15 styczeń 2021 08:50

PGE Skra chce się przełamać!

PGE Skra chce się przełamać!

To będzie wyjątkowy mecz, nie tylko ze względu na dwie wielkie siatkarskie marki. W sobotę PGE Skra podejmie w hali Energia Jastrzębski Węgiel, czyli zespoły wyjątkowo głodne zwycięstwa!

PGE Skra jest w bardzo trudnym okresie. W styczniu do rozegrania ma aż osiem meczów, więc nie ma za dużo czasu na trening i spokojne przygotowanie do kolejnych meczów. Nie jest też tajemnicą, że w zespole z Bełchatowa nie brakowało urazów. Siatkarze robią jednak wszystko, by jak najlepiej prezentować się w każdym kolejnym meczu.

Bełchatowianie w sobotę zagrają z Jastrzębskim Węglem, więc czeka ich kolejne duże wyzwanie. PGE Skra przede wszystkim chce się przełamać po dwóch przegranych, ale po dużej walce z Treflem Gdańsk i Asseco Resovią. Kibice na pewno doceniają wielki pościg zespołu prowadzonego przez trenera Michała Mieszka Gogola w meczu z zespołem z Podkarpacia (przegrywali już 0:2), jednak w Bełchatowie został tylko jeden punkt. - Dlatego mimo to, przegrana boli. Tym bardziej, że każdy mecz jest dla nas ważny - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan i rozgrywający PGE Skry.

Jastrzębianie przyjadą do Bełchatowa bardzo zmobilizowani, bo… też przegrali dwa ostatnie spotkania. Szczególnie może ich boleć ostatnia porażka, ponieważ wygrywali z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa już 2:0 i… ulegli po tie-breaku. PGE Skra chce też przełamać niekorzystną passę w meczu z zespołem ze Śląska - w meczu PlusLigi nie wygrała od… 26 lutego 2017! - Wiadomo, że Jastrzębski Węgiel będzie chciał się odbić i wygrać to spotkanie. Zrobimy jednak wszystko, by trzy punkty zostały w Bełchatowie - kończy kapitan PGE Skry.

Początek sobotniego meczu w hali Energia o godz. 14.45. Hit PlusLigi tradycyjnie można obejrzeć w Polsacie Sport.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.