czwartek, 14 styczeń 2021 11:58

Grzegorz Łomacz: Z taką zagrywką Asseco Resovia wygrałaby z każdym na świecie

Grzegorz Łomacz: Z taką zagrywką Asseco Resovia wygrałaby z każdym na świecie

- Cieszymy się, że wróciliśmy do tego meczu i pokazaliśmy trochę emocji - mówi Grzegorz Łomacz, kapitan PGE Skry po przegranej z Asseco Resovią 2:3.

Mecz miał niesamowity przebieg, bowiem Asseco Resovia prowadziła już 2:0, ale bełchatowianie ambitnie doprowadzili do remisu. - Asseco Resovia grała fenomenalnie w zagrywce w dwóch pierwszych setach. To nie była normalna siatkówka. Przy takich strzałach na zagrywce wygraliby z każdym zespołem na świecie. Cieszymy się, że wróciliśmy do tego meczu i pokazaliśmy trochę emocji - mówi Łomacz.

Mimo wszystko PGE Skra w tie-breaku nie zdołała pokonać rywali z Rzeszowa. - Dlatego ten piąty set nas boli, bo to jednak przegrana w ważnym meczu, a każda porażka boli - dodaje Łomacz.

W sobotę bełchatowianie zagrają w hali Energia z Jastrzębskim Węglem, który ostatnio przegrał z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, również po tie-breaku, ale to… Ślązacy prowadzili 2:0. - Wiadomo, że Jastrzębski Węgiel będzie chciał się odbić i wygrać to spotkanie. Zrobimy jednak wszystko, by trzy punkty zostały w Bełchatowie - kończy kapitan PGE Skry.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.