poniedziałek, 23 listopad 2020 08:30

PGE Skra musi zostawić serce na boisku

PGE Skra musi zostawić serce na boisku

W sobotę PGE Skra zagrała w hali Energia z Cuprum Lubin, a teraz bełchatowian czekają dwa trudne mecze wyjazdowe. - Musimy zostawić serce na parkiecie - mówi trener Michał Mieszko Gogol.

W poniedziałek bełchatowianie rozpoczęli przygotowania do środowego meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. To zaległy mecz, który wcześniej został odwołany ze względu na pandemię koronawirusa. Po spotkaniu w Warszawie na chwilę wrócą do Bełchatowa, by już w sobotę wyjechać na niedzielny mecz z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Trzeba mieć na uwadze, że drużyna wraca jeszcze do pełni formy po chorobie COVID-19. Nie chcą jednak tłumaczyć tym sobotniej przegranej z Cuprum Lubin 0:3. - Rywale pokazali, jak się gra z uśmiechem oraz energią i to zrobiło różnicę. My nie graliśmy dobrze w żadnym elemencie. To wszystko zaczyna się na treningu. Musimy się poprawić i wtedy to przełoży się na mecz. Jeśli będziemy skupieni, to pojawi się u nas uśmiech i życie - mówi Milan Katić, przyjmujący PGE Skry.

Z kolei trener Michał Mieszko Gogol zdaje sobie sprawę, jak ciężki czas czeka zespół. - Wiemy, jak wygląda nasz kalendarz i ten sezon. Wiemy też, jakie mamy problemy zdrowotne, ale nie ma co zwieszać głów i rozpamiętywać tego, co było. Przed nami dwa kolejne mecze w tym tygodniu, z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Musimy zostawić serce na parkiecie - mówi szkoleniowiec PGE Skry.

Środowy mecz z VERVĄ rozpocznie się o godz. 20.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.