piątek, 13 listopad 2020 21:56

Kacper Piechocki: Rozpoczęliśmy pełną pracę

Kacper Piechocki: Rozpoczęliśmy pełną pracę

- Grania faktycznie będzie dużo, ale musimy w to wchodzić powoli i tak, żeby nic się nikomu nie stało - mówi Kacper Piechocki, libero PGE Skry Bełchatów.

PGE Skra po dwóch tygodniach przerwy wróciła do treningów...
Kacper Piechocki: - Na pewno czekaliśmy na ten moment, kiedy wszyscy spotkamy się w szatni i będziemy zdrowi. Zaczęliśmy budowanie naszej formy od nowa, bo wiadomo, że po takiej przerwie niełatwo będzie wrócić.

Ciężko było wytrzymać w domu?
- Tak. Byliśmy nastawieni na to, że trwają mecze, a te niestety zostały odwołane, a dodatkowo musieliśmy iść na kwarantannę. Każdy z nas starał się robić wszystko, żeby nie odejść od ćwiczeń siłowych. Teraz w pełni rozpoczęliśmy naszą pracę.

Co z formą?
- To będzie znak zapytania. Nikt nie wie, jak będziemy wyglądać po takiej przerwie. Ważne, żebyśmy wchodzili na coraz wyższe obroty i wrócili do optymalnej formy.

Szykuje się sporo grania.
- Musimy nadrobić przełożone mecze, bo trochę ich było. Grania faktycznie będzie dużo, ale musimy w to wchodzić powoli i tak, żeby nic się nikomu nie stało.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.