wtorek, 19 maj 2020 07:39

Karol Kłos: Zgrupowanie pomoże zbudować dobrą atmosferę

Karol Kłos: Zgrupowanie pomoże zbudować dobrą atmosferę

1 czerwca reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Spale. Vital Heynen do kadry powołał również siatkarzy i sztab PGE Skry. - Wakacje się kończą - śmieje się Karol Kłos, środkowy bełchatowskiego zespołu.

Siatkarz oczywiście nie ukrywa dumy z powołania, ale zdaje sobie sprawę, że przed reprezentacją ciężka praca. - Kończą się wakacje, bo od wczoraj zostały równo dwa tygodnie do początku zgrupowania w Spale - mówi środkowy PGE Skry. - To dobra wiadomość, nawet mimo faktu, że nie będziemy walczyli o najcenniejsze medale. Wszystkim nam może to pomóc lepiej wejść w przygotowania klubowe, które już niedługo się rozpoczną. Dzięki temu lepiej będziemy się prezentować w naszych zespołach.

Czerwcowe zgrupowanie będzie miało wymiar nie tylko sportowy. - Takie spotkanie pomoże nam zbudować dobrą atmosferę i relacje w reprezentacji - zaznacza Kłos. - To z kolei pomoże nam później w walce na igrzyskach. Jesteśmy w bardzo mocnej ekipie i cieszę się, że również ja się w niej znalazłem.

fot. FIVB

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.