poniedziałek, 18 maj 2020 12:13

Siatkarze PGE Skry pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski

Siatkarze PGE Skry pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski

Selekcjoner Vital Heynen podał skład reprezentacji Polski na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. W Centralnym Ośrodku Sportu będzie trenować pięciu siatkarzy PGE Skry, a do Spały pojadą również trener, statystyk i fizjoterapeuta bełchatowskiego klubu.

Uznanie w oczach Belga zyskali środkowi Mateusz Bieniek, Karol Kłos i Jakub Kochanowski, a także przyjmujący Artur Szalpuk i rozgrywający Grzegorz Łomacz. Tradycyjnie w reprezentacji znaleźli się również Michał Mieszko Gogol (trener PGE Skry, asystent Heynena), statystyk Robert Kaźmierczak oraz Tomasz Pieczko, fizjoterapeuta naszego klubu oraz męskiej kadry.

Reprezentacja spotka się w Spale 1 czerwca i będzie trenowała przez dwa tygodnie. Najpierw wszyscy zawodnicy i sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19.

Szczegóły pracy będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 29 czerwca do 11 lipca, a PZPS stara się również o organizację meczów towarzyskich. Pełną listę powołanych można znaleźć na pzps.pl.

fot. FIVB

Sponsor strategiczny

PGE

Szybki kontakt

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A.

KPS Skra Bełchatów S.A.
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
POLAND

tel/fax: +48 44 739 89 80
www.skra.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.